FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Serwis samochodowy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
termosmieszkaniowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 7:12 pm    Temat postu: Serwis samochodowy Odpowiedz z cytatem

Witam. Od pewnego czasu mam pewne problemy z samochodem, często silnik odmawia mi posłuszeństwa, a samochód nie jest stary. znalazłem do tej pory bardzo dobry serwis http://dieselserwismleczna.pl/ znacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
melka29
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 81

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie kojarzę. Ja ze swoim autem jeżdżę do partnerskiego serwisu BMW na Bielany - MService, tu ich strona http://serwisbmw.net/ Wysoki standard obsługi, polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O samochód trzeba w całkiem dużym stopniu dbać, bo w zasadzie zepsuć się może w nim całkiem sporo części. Ja ostatnio miewałem sporo problemów z katalizatorem i w końcu musiałem się go pozbyć. Na skupie Unimetal Recycling zaoferowano mi na szczęście za tę część dość sporo pieniędzy.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli również potrzebujesz pewnego miejsca dla Hondy to ze swojej strony zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę serwisu HondaPlaza który moim zdaniem zdecydowanie wyróżnia się wśród konkurencji jeżeli chodzi o jakość przeprowadzanych realizacji, poziom obsługi oraz terminowość bo tutaj nie ma się wręcz do czego przyczepić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz naprawdę dobrego warsztatu to polecam Ci land rover serwis warszawa ten land rover serwis warszawa zajmuje się naprawami każdego typu, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Przede wszystkim działają tak abyś miał auto sprawne i nie musiał co chwilę wracać na następne naprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melaska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 90

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy powinien mieć jakis swój sprawdzony serwis samochodowy. Naprawy auta zdarzają się może i rzadko, ale bez auta obecnie to jak bez ręki. Co do drobnych napraw można sobie spokojnie samemu poradzić. Ja też bawię sie w car detailing. Produkty od https://bigblock.pl są tu bardzo potrzebne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dobrze oceniam z kolei Slav Auto ze Szczecina http://www.slavauto.pl/uslugi.html#szyba W grę u nich wchodzą naprawy mechaniczne, elektryczne, blacharskie, serwis ogumienia i klimatyzacji. 100% profesjonalizmu. Kompleksowo i solidnie działają. Do tego nie przesadzają z cenami i wszystko zawsze jest gotowe na czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry serwis samochodowy, na którym można polegać to podstawa. Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta i rozglądacie się za sprawdzonym warsztatem to polecam wam skontaktować się z firmą www.maxautoserwis.com Oni zajmą się waszym samochodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko mieć pewność co do wyboru odpowiedniego serwisu, ja jednak jestem zwolennikiem aso i też na to stawiam jeżeli coś trzeba zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubulo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 208

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warsztatów samochodowych jest wiele. Trzeba wiedzieć gdzie jechać aby się nie natknąć na nieuczciwych mechaników. Dlatego ja mogę zaproponować warsztat https://warsztatwaw.pl solidny i doświadczony personel na pewno zajmie się kompleksowo twoim samochodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się rozglądałem za odpowiednim warsztatem godnym zaufania. Ostatecznie trafiłem na www.autotrans.com.pl Tam pracują świetni mechanicy, którym można powierzyć swoje auto. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina to się z nimi skontaktujcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meandra33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2016
Posty: 98

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić serwis BMW, to serwis partnerski, więc stosują się do konkretnych procedur i trzymają wysoki poziom. A cenowo są tańsi niż np. ASO. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług. Tu strona http://serwisbmw.net/ - znajdziecie tam więcej info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom z województwa małopolskiego, które są właścicielami samochodów marki diesel polecam skontaktować się z firmą www.dispol24.pl Oni zajmują się regeneracją i naprawami wtryskiwaczy diesla oraz czyszczeniem układów paliwowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj www.automix-lodz.pl także można znaleźć dobrego mechanika, który zna się na samochodach. Ma on spore doświadczenie. Mi ostatnio wymieniali klocki hamulcowe i pomogli także je dobrać. Widać, że zależy im na kliencie. Jak macie nowe auto to tym bardziej trzeba o nie dbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 242

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim oddasz auto, poszukaj może sam, co może być przyczyną. W necie nie brakuje portali o motoryzacji. Na https://mojeauto.pl/ może coś mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy