FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
sklep internetowy - jak zarządzać sprzedażą?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateuszek111
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 16

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 8:13 pm    Temat postu: sklep internetowy - jak zarządzać sprzedażą? Odpowiedz z cytatem

Siostra zamierza założyć sklep internetowy i poszukuje dobrego programu, który umożliwi jej pełne zarządzanie sprzedażą online. Słyszałem, że dobrym narzędziem jest www.wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza - ponoć posiada kompleksowy system zarządzania firmą, przyjazny interfejs i wiele praktycznych narzędzi.
Myślicie, że to dobre rozwiązanie dla początkujących handlowców online?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w dzisiejszych czasach jeżeli chcesz prowadzić działania spzedażowe, czy usługowe na większą skalę to koniecznie zacznij działania reklamowe w internecie i tutaj zdecydowanie warto abyś odwiedził stronę agencji https://iwizerunek.pl/buzz-marketing/. Takie działania, które wykonuje dla mnie iwizerunek, pomogły mi odbuować wiarygodność naszej firmy w sieci i widzę też znaczący wzrost liczby klientów którzy też więcej wydają. Na pewno ważne jest, by nawiązać współprace z profesjonalna agencja reklamowa, która ma doświadczenie i wiele dobrych realizacji na swoim koncie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
korres
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2019
Posty: 12

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to zlecić to jakieś firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Program sprawdzony wcześniej przez inne sklepy internetowe będzie optymalny. Nowości nie polecałbym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie jakim jest sklep internetowy i biznes z nim związany mogę Wam polecić system do kontroli plików produktowych dostępny w ofercie firmy Feedink. Jakiś czas temu na ich stronie https://feedink.com/pl/ znalazłem taką propozycję i szczerze mogę powiedzieć, że daje to wiele nowych możliwości, dzięki czemu mogę ze swoim sklepem trafić do szerszego grona odbiorców. Dodatkowo mam wszystko pod stałą kontrolą i zaoszczędzam sporo czasu, a działania e-commerce w tym momencie są koniecznością przy tego typu branży Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schumm.noelia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2024
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem outsourcing sprzedaży sklepu internetowego może zdecydowanie ułatwić zarządzanie sprzedażą. Korzystając z usług zewnętrznej firmy specjalizującej się w sprzedaży internetowej, przedsiębiorstwo może skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia, aby zoptymalizować proces sprzedaży i osiągnąć lepsze wyniki.
_________________
outsourcing sprzedaży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3282

PostWysłany: Czw Mar 21, 2024 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto rozważyć opcję https://burnpc.pl/recenzje/karma-wiejska-zagroda-indyk-z-jagniecina/ jako miejsce do znalezienia najlepszych produktów. Tam znajdziesz ranking różnych produktów, co ułatwi Ci szybki wybór odpowiedniego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy