FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sklep internetowy ze środkami czystości
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanderka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 15

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 12:17 pm    Temat postu: Sklep internetowy ze środkami czystości Odpowiedz z cytatem

Znacie jakieś dobre sklepy ze środkami czystości, np. pranie, zmywanie, kosmetyka i takie tam, które będą naprawdę dobrej jakości, a cena nie będzie jakaś zabójcza?;p mam ostatnio problem z doborem chemii gospodarczej u siebie bo mam alergię i kompletnie nic mi nie odpowiada, dermatolog poradził mi poszukać nawet w zagranicznych proszkach ale ja nie wiem gdzie takie kupować bo wszędzie jest strasznie drogo, podpowiedzcie coś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sanderka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 15

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt nic nie wie o takich sklepach i hurtowniach internetowych? nie wierzę w to ;p dostałam na innym forum podpowiedź i zamówiłam sobie kilka produktów także powiem Wam za kilka dni jak z realizacją zamówienia było, a zamówiłam na stronie hurtowni http://bd24.pl/ także wstępnie polecam bo ceny rewelacyjne - ilość musiała być większa bo w końcu hurtownia, ale zamówienie się szybko zebrało po znajomych także zobaczymy Smile resztę opowiem jak dostanę paczkę ;p

Ostatnio zmieniony przez sanderka dnia Wto Wrz 23, 2014 2:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek82
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 59

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno niemiecka chemia jest dobra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to będzie dobry pomysł. Mało jest jeszcze takich sklepów w internecie wiec możesz mieć na to popytać. A myślałeś żeby połaczyć to ze sprzedażą na allegro? Bo to też moze być dobre rozwiazanie, możesz np skorzystać z modułu prestashop allegro i w ten sposób pomyśleć na połączeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tymodus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo często kupuję w internecie różne kuchenne rzeczy zarówno drobne akcesoria, jak i większe urządzenia, mam swoje ulubione miejsca i strony, jedna to akcesoria kuchenne także mogę polecić bo tanio i fajne markowe rzeczy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuje tylko duże proszki w takich sklepach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szeska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 12, 2014 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też bardzo często zamawiam w takich sklepach i w hurtowniach, bo mają lepszą jakość produktów, a ceny właściwie takie same jak u nas, także bardzo się opłaca Smile a co do innych rzeczy to kupiłam też ostatnio przez internet kombiwar i to było najlepsze w co mogłam ostatnio zainwestować, super się przydaje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Ci polecić zakupy w http://chemlux.pl - produkty bardzo dobre. W większości są dostępne w formie koncentratów a więc są bardzo wydajne i wystarczają na długo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
verusa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam już od dawna swój ulubiony sklep internetowy i zawsze tu zamawiam połowę rzeczy w których normalnie chodzę, bo mają mnóstwo fasonów, a ceny kompletnie bezkonkurencyjne także serdecznie mogę polecić http://primafashion.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mejers
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 22, 2014 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo tych sklepików z chemią niemiecką powstało więc coś w tym musi być Smile Gdyby ludzie nie kupowali to szybko zakończyliby swoją działalność a jakoś się trzymają na rynku.
_________________
kompozycje na wszystkich świętych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
retris
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 26, 2014 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też znam fajny sklep z akcesoriami do utrzymania domu, także polecam utrzymanie domu Smile często tu zamawiam, a co do niemieckiej chemii to też zdecydowanie lubię, bo żaden proszek tak dobrze nie dopiera trudnych plam niż te Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 11:23 am    Temat postu: Re: Sklep internetowy ze środkami czystości Odpowiedz z cytatem

sanderka napisał:
Znacie jakieś dobre sklepy ze środkami czystości, np. pranie, zmywanie, kosmetyka i takie tam, które będą naprawdę dobrej jakości, a cena nie będzie jakaś zabójcza?;p mam ostatnio problem z doborem chemii gospodarczej u siebie bo mam alergię i kompletnie nic mi nie odpowiada, dermatolog poradził mi poszukać nawet w zagranicznych proszkach ale ja nie wiem gdzie takie kupować bo wszędzie jest strasznie drogo, podpowiedzcie coś Smile


Zerknij sobie tutaj:
https://crosspolska.pl/

Obecnie w sklepie jest chemia gospodarcza w bardzo dobrych cenach.Zamawiałam tam jakiś czas temu dla siebie kilka produktów ( znaczy się do mojej firmy). Przy większych zamówieniach jest również możliwość negocjacji.

Kupisz tam na przykład produkty marki Dreumex, która ma bardzo dobre jakościowo produkty. Zdecydowanie lepsze niż tak bardzo rozsławiona chemia gospodarcza z Niemiec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie jakiś środek który dobrze usuwa kamień i jednocześnie nie ma intensywnego zapachu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam chętnie zerknę, ponieważ chciałabym kupić parę rzeczy do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olindaa87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2016
Posty: 33

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martina napisał:
Znacie jakiś środek który dobrze usuwa kamień i jednocześnie nie ma intensywnego zapachu?


Ja mogę Ci polecić na prawdę dobry odkamieniacz - > http ://generalfresh .pl/czystosc/wybielacze-i-odkamieniacze/odkamieniacz-do-czajnika-ekspresu . U mnie w domu funkcjonuje jako odkamieniacz do ekspresu ale wiem, że moja koleżanka używa w czajniku i twierdzi, że jako odkamieniacz do czajnika sprawdza się jeszcze lepiej.


Ostatnio zmieniony przez olindaa87 dnia Czw Lip 14, 2016 10:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy