FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Skośna biblioteczka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hrycajew
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 11:04 am    Temat postu: Skośna biblioteczka Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mam taki pomysł, aby zagospodarować przestrzeń na półpiętrze mojego domu, gdzie do tej pory nie było nic. Teraz mam zamiar wstawić tam, przy dużym oknie, szezlong i zrobić na ścianie biblioteczkęSmile Problem jest taki, że tam przeważają skosy, więc trzeba by zamówić taką biblioteczkę pod zabudowę i na wymiar, żeby wszystko było dopasowane... Znacie jakiegoś dobrego fachowca na terenie Trójmiasta lub firmę, która by się z tym uporała? Korzystaliście kiedykolwiek z takich usług? Dzięki z góry za odpowiedzi:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sygnator
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja osobiście korzystałem z takich usług stolarza u mnie na mieście znalazłem dobrego stolarza który wykonał mi meble na wymiar jestem bardzo zadowolony przyznam szczerze długo czekałem ale to było spowodowane tym że te meble ciągle mierzyliśmy wiec dlatego ale wyszło wszystko perfekcyjnie naprawdę może też znajdziesz jakiegoś stolarza. Tacy fachowcy najlepiej umia doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morfeusz6666
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestandardowe meble tylko u małych producentów... Wielkie sklepy Ci tego nie zrobią. Firmy robiące meble na wymiar na pewno znajdziesz na targowiskach. U mnie w miejscowości jest co niedzielę i stoi tam mnóstwo sprzedawców, można zamówić na wymiar mebel - przyjedzie i z ucałowaniem ręki zrobi. I to po nawet znośnej cenie. Moja biblioteczka jest gigantycznym, jednoczęściowym meblem połączonym z półką i biurkiem - to jeden pas drewna. 2,5 m wysokości, 3 m długości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hyeeans
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Sie 23, 2015 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, myślę, że to bardzo dobry pomysł. Efekt będzie na pewno elegancki i w dobrym guście. Najlepiej zrobisz jeśli zlecisz zadanie http://www.indecotrojmiasto.pl Moja żona zażyczyła sobie szafę na poddaszu i naprawdę spisali się nieźle. Wątpiłem czy cokolwiek z tego wyjdzie, jednak myliłem się i żona jest bardzo dumna ze swojej szafy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemo55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tego samego zdania, co mój przedmówca kilka postów wyżej Wink Jeśli chodzi o meble na wymiar, to tylko u małych producentów Wink Najlepiej zorientować się kto w Twoim mieście zajmuje się taką działalnością i tam uderzać Wink Niestety nie jestem z okolic Trójmiasta i nie wiem, która firma robi tam solidne meble na wymiar, ale polecam zrobić rozeznanie w sieci Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hrycajew
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi:-) nie chcę jakiegoś stolarza, bo już nie raz miałam do czynienia z pseudo fachowcami i źle to się dla mnie kończyło...(((( Ale ta firma, Indeco Trójmiasto, ma bardzo ciekawą ofertę i wygląda właśnie na takich profesjonalistów, jakich miałam nadzieję znaleźćSmile Dzięki za linka, maja tam nawet takie właśnie aranżacje biblioteczek, o jakie mi chodziłoSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy