FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
sofa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cassandra
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 11:39 am    Temat postu: sofa Odpowiedz z cytatem

Hej. Myśle od pewnego czasu nad tym by kupić jakąś nowoczesną sofę. Siostra zaproponowała mi sofy narożne rozkładane mieliscie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Nie Paź 06, 2019 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne sofy można znaleźć w internecie. Ja przeróżne materiały i wzory widziałam na https://dobrasofa.pl/ nie sądziłam, że sofa będzie dla mnie atrakcyjniejsza niż narożnik. Niestety narożnik dla mnie jest masywny, zajmuje dużo miejsca, po prostu nie praktyczny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a no to wszystko tak naprawde zalezy moim zdaniem. bo my mamy ladny naroznik ktory jest naprawde minimalistycznie wykonany i obity jasnym materialem fargotex ktore sprawia ze mebel prezentuje sie naprawde niezbyt masywnie Smile Dodatkowo tkanina ma technologie magic home co pozwala na latwe czyszczenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narożnik z funkcją spania dla mnie jest najlepszym wyborem. Zawsze jak impreza się przedłuży to można zaproponować gościom nocleg Smile Sprawdźcie sobie eleganckie propozycje od firmy https://www.polipol-international.pl/pl/kolekcje.html Mają tu przepiękne, bardzo unikatowe kolekcje. Tu na każdym etapie możecie dostosować odpowiednie detale pod wasze wymagania takie jak obicie narożnika, czy też wybór kształtu nóżek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie meble w salonie przede wszystkim muszą być wygodne. U mnie wybór padł na narożnik firmy https://www.vero.pl/ . Meble naprawdę ładne i solidne, więc jeśli chcecie, możecie zapoznać się z kolekcjami oferowanymi przez ten sklep.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to dobierać meble w taki sposób, by pomieszczenie wyglądało schludnie i zachęcało do przebywania w nim.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:38 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 536

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie zastanawialiście się nad odnowieniem sofy czy narożnika? Często wystarczy nowe obicie i mebel dostaje drugie życie. Ja tak odnowiłam swoją ukochana sofę i jestem z niej bardzo zadowolona. Jeśli zdecydujecie się na renowację to zerknijcie na ofertę sklepu Kameleon. Tu znajdziecie wyjątkowe tkaniny obiciowe wysokiej jakości. Sklep oferuje także rozmaite akcesoria meblowe, przydatne podczas odnawiania mebli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy