FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Specjalność na kierunku Ekonomia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PES34
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 1:38 pm    Temat postu: Specjalność na kierunku Ekonomia Odpowiedz z cytatem

Witam , jestem właśnie na etapie wybierania specjalizacji na kierunku Ekonomii. Moją uwagę przykuły
gospodarowanie nieruchomościami i usługami publicznymi.
Zastanawiam się czy są później jakiś szanse na znalezienie pracy , czy trzeba jednak
ukończyć zgoła inny kierunek typowy dla nieruchomości a ta specjalność to pic na wodę, która
pewnie nic mi nie da. Ponadto dodali że, planowanie przestrzenne i gospodarka nieruchomościami stanowią pierwszy etap postępowania kwalifikacyjnego w zakresie uzyskania licencji zawodowych zarządcy nieruchomości oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 zaczyna się 16 października zajęciami networkingu, i kończy pierwszy dzień galą Mocni w Biznesie prowadzoną przez Prokopa i Wellman. Czy jedziecie? Mnie nie może zabraknąć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henry889
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2024
Posty: 14

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2024 4:10 am    Temat postu: Website design Odpowiedz z cytatem

Unlock the potential of your online presence with AIO Web Designs. Our experts specialize in captivating website design solutions tailored to your brand's essence. From dynamic layouts to seamless navigation, we craft immersive user experiences. Elevate your digital footprint with our bespoke designs that reflect your unique identity. Partner with us to embark on a journey of online transformation!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy