FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Stelaż podtynkowy, wytrzymałóść 400kg

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 11:18 am    Temat postu: Stelaż podtynkowy, wytrzymałóść 400kg Odpowiedz z cytatem

Widzieliście tą akcję 400 kg? Postawili samochód na stelażach. A soja drogą są jakieś normy wytrzymałościowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
odponiedzialku5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 06, 2013 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ciekawe, ja stelaże podtynkowe kupowałam przez internet, ale nie zastanawiałam się ile kilogramów mogą utrzymać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama zastanawiałam się nad zamontowaniem bidetu i miski wc wiszacej. Myślę jednak, że trzeba zainwestować w dobre stelaże podtynkowe, ponieważ musimy zamontować go pod glazurą i musi być solidny a podwieszane zdecydowanie ładniej wyglądają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Pią Mar 17, 2023 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim wysokiej jakości w zakresie stelaży podtynkowych do swojej łazienki to jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam, żebyście również zapoznali się z ofertą https://arenalazienek.pl/pl/c/Stelaze-podtynkowe/153 u których będziecie mogli znaleźć różne warianty najlepszych marek. Przykładem tutaj może być "Stelaż podtynkowy do WC CONCEPT SIGMA UP320 by GEBERIT H=112cm" Ogólnie z tego co widać to naprawdę jest sporo aktualnie promocji i przecen także warto z nich skorzystać. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy