FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Strach przed poronieniem
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ckenlo1976
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Topeka

PostWysłany: Pon Sty 02, 2017 10:56 am    Temat postu: Strach przed poronieniem Odpowiedz z cytatem

Wczoraj dowiedziałam się że jestem w 7 tygodniu ciąży. Do teraz nie mogę w to uwierzyć już raz poroniłam dzidzie w 7 tygodniu. Przez to moja ciąża jest zagrożona do 4 miesiąca musze bardzo bardzo uwarzać na siebie bo istnieje możliwość poronienia. Ehh trudno mi się nie denerwować kiedy teraz mi jest cholernie ciężko przez sytuacje z moim facetem ( wiadomo nie skacze pod niebiosa z tego powodu ale i nie załamał się. Ale ja mam za to schizę że jest ze mna tylko bo dziecko się pojawiło a jeszcze wczoraj chciał mnie zostawić. Wszystko wydaje mi się teraz takie absurdalne i straszne ( boje się że jak poronie tę dzidzię to już napewno mnie zostawi
_________________
Vectus depilacja laserowa Gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Bartoszek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw trzeba zajść w ciąże żeby się czegoś bać..
_________________
Inofem.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Repor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie, snucie takich tez pokazuje żę autorka posta nie do końca jest sprawna umysłowo. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 2:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planowanie dziecka powinno być szczególnie przemyslane, żeby nie było wątpliwości odnośnie poronienia. Wielu ginekologów bardzo chwali sobie inofem http://www.inofem.pl/ , ponieważ zawiera duże ilości kwasu foliowego i mio-inozytolu. Substancje te regulują gospodarkę hormonalną i wspomagają pierwsze etapy ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Baras543
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Gryfino

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie nie mam na ten temat wiedzy... Dlatego też nie będę w stanie w tym temacie pomóc...
_________________
Jesteś wspaniałą osobą. Lepszą, niż ci się zdaje. Za nisko siebie oceniasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manniikka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 88

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeśli prowadzi Cię dobry i doświadczony ginekolog to nie masz się czego obawiać. Ważne aby regularnie robić takie badania jak USG ciąży Warszawa oraz stosować się do zaleceń lekarza. Wtedy na pewno wszystko będzie ok!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak samo myślę, spokojnie bo stres tylko niepotrzebnie będzie wpływał na Ciebie i Twoje dziecko Wink Wszystko będzie w porządku, a w momencie gdy będziesz miała chwilę wolnego i znowu zaczniesz myśleć o problemach to polecam Ci zacząć czytać bloga mamaluch.pl ja jestem obecnie na artykule http://mamaluch.pl/5-rzeczy-ktorych-wiesz-o-pologu/ . Bardzo fajne i merytoryczne wpisy, dlatego myślę że warto sobie tam zajrzeć. Mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku ! Życzę szczęścia i powodzenia !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta się boi Smile ale to normalne, po prostu chodź na wszystkie kontrole, no i pamiętaj o witaminach. No i nie wiem czy wiesz kwas omega - 3 dha jest tez bardzo ważny i warto go suplementować. Ja brałam na przykład kapsułki Pregna 250 DHA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie do końca wiedziałam jak zachowywać się w ciaży oraz jak o siebie dbać. Wiele odpowiedzi na moje pytania dostarczył mi ten portal http://zmyslaorodzinie.pl/ . Na pewno warto będzie abyś tez na niego od czasu do czasu zajrzła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żona aktualnie jest w ciąży i też się obawiała, to normalne, ale nie ma co denerwować się na zapas. Co do lekarza to chodzi w Poznaniu do http://gabinetypawlik.pl i jest zadowolona z opieki lekarskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bój się, po prostu musicie się oboje zdrowo odżywiać i dobrze starać o dzieciątko. Ty musisz brać kwas foliowy, a twój partner może skorzystać z https://supramen.pl/ , to bardzo dobry suplement uzupełniający witaminy i wzmacniający plemniki , dzięki czemu płodność jest znacznie zwiększona. Trzymam za was mocno kciuki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 123

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz jakoś zapanować nad tym strachem Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się czym stresować tylko po prostu bądź pod stałą opieką lekarza i tyle. Zerknij sobie na ten produkt http://www.compositamama.pl/
W składzie masz zarówno kawas foliowy jak i żelazo, a wszystko to jest potrzebne kobiecie w ciąży więc warto zadbać abyś nie miała niedoborów.
Na przykład żelazo trudno jest zjeść z jedzeniem bo nic praktycznie nie ma go, bo wszystko jest wyjałowione z wartości odżywczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanse na poronienie można skutecznie zminimalizować, odpowiednio się odżywiając, zachowując i działając na swój organizm. Wiele przydatnych porad oraz ciekawych profesjonalnych artykułów można znaleźć tutaj https://plodnosc.pl/ciaza/ Strona ma bardzo dobre opinie wśród kobiet, więc warto sprawdzić ją w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
termia33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 67

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz się najpierw wybrać do ginekologa, bo to absolutna podstawa. Tutaj sie spokojnie umówisz: https://lekarzebezkolejki.pl/ginekolog/katowice . Jest szybka rezerwacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy