FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
studia kierunek
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bolobars
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 540
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 3:22 pm    Temat postu: studia kierunek Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: https://wywozodpadowwroclaw.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Strelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 168

PostWysłany: Nie Cze 26, 2022 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj wybór kierunku to ogromne wyzwanie, coś o tym wiem:D Niestety na początku nie trafiłam z tym i musiałam zmieniać. No ale co zrobić co nie. Ważne żeby robić to co się lubi. Tak znalazłam fajną pracę. Brutto 2800 zł, to netto - sprawdź na FACHPRACY jak wygląda to dokładnie. Kalkulator wynagrodzeń sprawdza się super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1633

PostWysłany: Pon Cze 27, 2022 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że sporo interesujących szkoleń znajdziecie na stronie internetowej pod tym linkiem: https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna/szkolenia.html . Moim zdaniem to fantastyczna uczelnia, gdzie znajdziecie różnorodne kierunki w bardzo dobrych cenach. Jeśli szukacie czegoś dla siebie, to moim zdaniem warto tam zajrzeć, bo rekrutacja niedługo się skończy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polla
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 61

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 5:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości jest wiele Smile jeśli interesują Was kierunki medyczne takie jak fizjoterapia, pielęgniarstwo czy położnictwo to warto zerknąć na ofertę Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, niewygórowane czesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co spinać wyborem kierunku, zawsze można zmienić Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2022 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polla napisał:
Możliwości jest wiele Smile jeśli interesują Was kierunki medyczne takie jak fizjoterapia, pielęgniarstwo czy położnictwo to warto zerknąć na ofertę Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, niewygórowane czesne.


MUM to rzeczywiście świetna uczelnia Smile poza tymi kierunkami, o których piszesz, od jakiegoś czasu działają też optometria i psychologia. Generalnie szkoła ciągle się rozwija Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2022 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc, ja sama mam problem z wyszukiwaniem odpowiedzi, co na studiach i jak, ale wiem jedno - chcę, żeby mi się układało i dlatego zerkam czasem na to, co jako student musiałabym wiedzieć i robić. W dużej mierze sprawdzam na przykład też, co mogę kolekcjonować. Hologramy legitymacja studenta - to coś, co można mieć i sobie zbierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alexie74
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 3:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Chciałabym dwóch kierowników w mojej firmie wysłać na studia dla kadry zarządzającej. Zależy mi na możliwości uczestnictwa w zajęciach online. Znalazłam taką ofertę https://emba-warszawa.pl/ czy ktoś z Was tam studiował lub wysłał tam swojego pracownika? Jak wrażenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kafar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2018
Posty: 73

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często bywa tak, że młodzi ludzie nie mają jeszcze sprecyzowanych planów co do swojej przyszłości i po prostu nie wiedzą jaki wybrać kierunek studiów oraz gdzie mogliby studiować. Z pomocą przychodzi tutaj Eduworld.pl, który pomaga w procesie rekrutacyjnym na różne kierunki na zagranicznych uczelniach. Podczas darmowej konsultacji pracownik firmy na podstawie wywiadu proponuje kandydatowi optymalny kierunek oraz kraj, w którym mógłby podjąć studia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Benek78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 99

PostWysłany: Pon Gru 12, 2022 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałem fajny kierunek: kryminologia i kryminalistyka https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/kryminologia-i-kryminalistyka-2/ Studia są bardzo ciekawe. Uczymy się badać skutki, przyczyny i sposoby zapobiegania zachowaniom przestępczym. Na zajęciach tworzymy analizy społeczne i studia przypadków z wykorzystaniem metod badań społecznych. Na podstawie tych analiz można na przykład wyprowadzić wzorce zachowań przestępczych i stworzyć profile przestępców. Gorąco polecam, super studia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Pią Sty 27, 2023 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widziałam ostatnio to bardzo atrakcyjną ofertę posiada szkoła osteopatii https://www.stillacademy.pl/ . Dodatkowo można tutaj zdobyć naprawdę wielką wiedzę, więc myślę, że będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3792

PostWysłany: Pon Sty 30, 2023 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam w poszukiwaniu idealnej uczelni dla siebie zajrzeć do oferty jaką posiada https://wwsb.edu.pl/. Jest to innowacyjna uczelnia, nastawiona na rozwój studentów w zakresie szeroko rozumianej przedsiębiorczości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akryl
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 30, 2023 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybrać coś przyszłościowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3405

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szkolenia to myślę, że spodoba wam się https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/ . Ogólnie odbywają się tutaj bardzo wartościowe szkolenia dla fizjoterapeutów i co ważne koszty nie są jakieś wygórowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 952

PostWysłany: Nie Cze 25, 2023 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Politechnika Krakowska https://rekrutacja.pk.edu.pl/project/mechanika-i-budowa-maszyn/ to uczelnia, która stawia na praktyczne podejście do nauki. W ramach ich kierunków studiów organizują liczne projekty, praktyki oraz staże, które pozwalają na zdobycie doświadczenia w pracy zawodowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy