FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Studia podyplomowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asystent
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 265
Skąd: Malbork

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 4:07 pm    Temat postu: Studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś z was zastanawia się nad pójściem na studia podyplomowe i szukacie naprawdę dobrej uczelni, to zdecydowanie mogę wam polecić tą stronę https://www.elpax.pl/studia/studia-podyplomowe.html . Moja znajoma uczęszczała do nich i jest bardzo zadowolona. Według mnie ciężko jest znaleźć lepszą okazję w internecie. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
_________________
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierunek studiów powinno się wybierać zgodnie z zainteresowaniami i predyspozycjami zawodowymi. Moja obecna żona jest np. absolwentką akademii Ignatianum w Krakowie. Ukończyła pedagogikę a kolejno zapisała się na bezpłatne studia podyplomowe w zakresie logopedii. Wspomniana uczelnia znana jest z wysokiego poziomu, oferuje też bardzo atrakcyjną ofertę dydaktyczną dla humanistów, najlepiej zobaczcie sami: https://ignatianum.edu.pl/ . Myślę, że po jej ukończeniu nie powinniście mieć żadnego problemu z odnalezieniem się na rynku pracy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkuhlman
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2023
Posty: 1
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Sob Lis 18, 2023 5:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia podyplomowe mogą okazać się świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą dalej poszerzać swoją wiedzę, którą zdobyli podczas swojej wcześniejszej edukacji na studiach bazowych. Tego typu studia mogą pomóc także studentowi wyspecjalizować się w jakiejś konkretnej dziedzinie.
_________________
studia podyplomowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Sro Lis 22, 2023 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam w poszukiwaniu idealnej uczelni dla siebie zajrzeć do oferty jaką posiada https://wwsb.edu.pl/ Jest to innowacyjna uczelnia, nastawiona na rozwój studentów w zakresie szeroko rozumianej przedsiębiorczości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 183

PostWysłany: Sob Lis 25, 2023 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama patrzyłam na oferty uczelni w Warszawie bo także myślę czy nie wybrać się na studia podyplomowe. Chciałabym mieć więcej możliwości podjęcia pracy, mam zamiar za jakiś czas odejść z obecnej i nie wiem sama czy nie widzę się lepiej w innej branży. Na tej stronie widzę opisy różnych kierunków jakie można podjąć, być może któryś z nich będzie odpowiedni i dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duży wybór ciekawych i przyszłościowych kierunków studiów podyplomowych takich jak osteopatia, terapia ręki czy integracji sensorycznej, znajdziecie na Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/. Świetna uczelnia wyższa, doświadczona kadra wykładowców, dobra organizacja zajęć a do tego przyjazna studentom atmosfera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aadah.haley
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 20, 2023 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozważam podjęcie studiów z informatyki i chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat. Czy studiowanie informatyki jest według Was wartościowym wyborem? Jakie korzyści płyną z tego kierunku? Czy zdobyte umiejętności rzeczywiście otwierają drzwi na rynku pracy? Czy ktoś z Was mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami i opowiedzieć, jakie osiągnięcia udało się osiągnąć po ukończeniu tego kierunku?
_________________
Czy warto studiować informatykę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cordie39
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2024 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na dynamiczne zmiany na rynku pracy, wiele osób decyduje się na ukończenie studiów podyplomowych. Mogą one być pomocne w poszerzeniu kompetencji w swojej dziedzinie, a niekiedy nawet umożliwiają całkowite przebranżowienie. Studia podyplomowe online są niezwykle wygodną formą zdobywania wykształcenia. Można je łatwo połączyć z pracą zawodową czy innymi zobowiązaniami. W sieci znalazłam również te porady - https://www.info.elblag.pl/8,76681,Studia-przez-internet--kto-moze-skorzystac-z-takiego-rozwiazania.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy