FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Stylowa sypialnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy sypialnię urządzoną dość elegancko, a więc jest łóżko z tapicerowanym, pikowanym zagłówkiem, jest fotel w stylu ludwikowskim, są aksamitne zasłony, dużo poduszek, pledów. Jest miło, zmysłowo i elegancko a ja bardzo się cieszę, że udało mi się taki efekt uzyskać. Ostatnio do kompletu kupiłam przepiękną lampkę nocną z abażurem https://swiatloistyl.pl/pl/p/Lampa-lampka-oprawa-stolowa-Markslojd-Mansion-1L-1x60W-E27-bialawzor-107040-RABATUJEMY-do-20-KAZDE-zamowienie-/27164 Jest cudna, w klasycznym stylu, ale ma pazur bo posiada ciekawy (i modny teraz) motyw roślin, motyli i ptaków. Lampa zachwyca nie tylko mnie, także moich znajomych czy rodzinę, wszyscy chcą mi ją zabrać Smile Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karmazynowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 71

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w sypialni najważniejsze jest łóżko i szafa.Ostatnimi czasy właśnie zamówiłam dużą szafę skośną w wiór Płyt w Wyszkowie. Bardzo ładną mi zrobili,nie musiałam długo czekać. Cenowo też przystępnie a co najwazniejsze zyskałam dużo przestrzeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yuko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie w aranżacji sypialni najważniejsze było, żeby ta nasza kameralna i jakże osobista przestrzeń sprawiała wrażenie zacisznego miejsca odpoczynku. Dlatego skorzystałam z oferty sklepu: https://tekstyliowo.pl/ i dzisiaj mogę cieszyć się eleganckimi i jednocześnie przytulnymi dodatkami, takimi jak poszewki, czy koce. Całości dopełnia wysoka jakość zastosowanych materiałów, dedykowanych również dla alergików i nowoczesny design zakupionych tekstyliów.
_________________
click
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że ważne jest łóżko i materac na którym śpimy ponieważ wpływa to na jakość naszego snu, ale o porządnej pościeli też nie można zapominać. Sporo ciekawych i dobrych cenowo kompletów znajdziecie tutaj https://senpo.pl/koldry/koldry-200x220/ zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci także jest w czym wybierać i każdy powinien znaleźć coś dla siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stylowa sypialnia to minimalizm, czyli łóżko, garderoba, regał i do tego ewentualnie jakaś ciekawa fototapeta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednio dobrane firany, lub zasłony powinny nalezycie ozdobić wnętrze Waszego domu, nie sądzisz? Tylko trzeba wiedzieć, skąd je wciąć. My na przykład, za poleceniem znajomej, zdecydowaliśmy się na ofertę Polontex https://sklep.polontex.com.pl/ . I był to najlepszy wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się rozglądałem za odpowiednimi meblami do swojego domu. W końcu trafiłem do salonu meblowego www.wiktormeble.pl, który znajduje się w Tarnobrzegu. Jeżeli mieszkacie w pobliżu tego miasta to polecam wam się tam wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariczan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 77

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble do sypialni faktycznie robią różnicę. Jeśli się dobrze dobierze do nich kolor ścian i firanki to wnętrze może zyskać przestronność i optycznie się powiększyć.
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, podajecie na prawdę sporo ciekawych pomysłów na bardzo interesujące aranżacje sypialni, ale wydaje mi się, że mimo wszystko oprócz tego że warto jest szukać inspiracji w internecie, dobrym rozwiązaniem będzie może także zatrudnić jakiegoś sprawdzonego projektanta? Co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie że w sypialni niezwykle ważne jest jakie dobre materace do spania wybierzecie. Osobiście polecam wam materac lateksowy, mam taki od kilku lat i śpi mi się wygodnie, nie chłonie zapachów więc toi duży plus. Ponadto mam na nim pokrowiec który mogę ściągać do prania, antyalergiczny. To duże ułatwienie bo mam mocną alergię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 358

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam coś szczęścia do materacy. W ciągu ostatnich 5 lat wymieniałam juz dwa razy. Już nie wierzę w żadne obiecanki, teraz po prostu materace tak robią, na krótko. Co do dekoracji sypialni bardzo podobają mi się w nich firany https://alena-firany.pl/firany-z-batystu.html , batyst chyba najbardziej. Nie tak dawno trafiłam do sklepu Alena i tak co chwilę coś tu zamawiam. Na początku były to rolety, teraz przeszłam na firany, ale już planuję zasłony do salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zaczęłam przeglądać blogi o aranżacji wnętrz i znalazłam fajny satynowy wieszak do ubrań w jednym z wpisów tylko niestety autorka nie napisała gdzie kupiła orientujecie sie w jakich sklepach internetowych moze byc cos takiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatki to jedno i w sypialni też można dopasować dekoracje, by było to przyjemne pomieszczenie do snu. Też łóżko warto dobrać odpowiednio do swoich potrzeb. Tu https://www.vieridivani.pl/ w salonie da się znaleźć ich sporo. W jakich kolorach się chce można wybrać meble.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 764

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz mzienić wygląd swojego wnętrza to mogę polecić https://kominki.ratur.com.pl/ . Jest to firma która ma w ofercie różne kominki i elementy zabudowy kominkowej. Mają w ofercie różne kominki np. narożne jak i wolnostojące, ozdobne lub klasyczne. Zobacz sam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz mieć stylową sypialnię to zapoznaj się z lampami w stylu retro https://lampykemar.pl/85-styl-klasyczny Pięknie wykonane i w atrakcyjnej cenie na pewno skuszą cię do zakupu. Jeśli jednak to nie twój styl mają wiele innych do wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 10 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy