FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Stylowe meble
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 9:35 pm    Temat postu: Stylowe meble Odpowiedz z cytatem

Hej, już od dawna kupuję meble polskie . Wolę solidne I sprawdzone meble. Teraz noszę się z zakupem sofy do salonu , koleżanka mi poleciła takie https://www.vero.pl/ Przekonały mnie swoją elegancją, ale również wytrzymałością. Wiem, że to będzie zakup na długie lata. A Wam jak się podobają ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mariczan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 77

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie meble do salonu powinny być przede wszystkim wizualnie ładne, ale też praktyczne. Dlatego wybrałam meble z Mirjan24, śmiało polecam są naprawdę spoko. Teraz jestem na etapie wybierania nowego stolika kawowego - stary już się "wysłużył". Co byście polecili - standardowy stolik z półką czy raczej z szufladą lub otwieranym blatem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają meble proste w formie. Nie lubię zbędnych zdobień etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1069

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo, wolę prostotę, która chyba zawsze jest stylowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble skórzane są według mnie oryginalne i nietuzinkowe. Ich posiadanie udało nam się wdrożyć dzięki ofercie http://mevis.pl/ . Wysokiej jakości meble na zamówienie bardzo ozdobiły nasze wnętrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór mebli nie jest łatwym zadaniem bo jest ich bardzo dużo na rynku. W wolnej chwili polecam też rzucić okiem na meble dla Ciebie salon meblowy Mebel Perfekt Chojnice: http://www.mebel-perfekt.pl. W ich ofercie można znaleźć piękne meble włoskie i polskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koala_5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szeroka oferta mebli w różnych stylach ze sklepu https://meblegamma.pl na pewno pozwoli na dopasowanie aranżacji w każdym stylu. To wyjątkowe meble, które podniosą atrakcyjność każdego pomieszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duży wybór bardzo ładnych mebli jest w sklepie https://www.mebleblackart.pl/ kupowałam u nich stoły i krzesła, są super, teraz poluję na sofę, mam nadzieje, że mi się uda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shining
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 50

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze mebli trzeba na spokojnie rozejrzeć się za tym, co będzie nam najbardziej odpowiadało wizualnie, a jednocześnie należy zwrócić szczególną uwagę na ich jakość. Sprawdźcie sobie internetowy Market Meblowy, w którym znajdziecie wszystkie meble jakie są do domu potrzebne. Jestem zaskoczony jak mogą wyglądać nowocześnie dzisiejsze meblościanki. Są praktyczne i dużo bardziej designerskie niż dawniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mebleteo_pl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 273

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy dobraliście już meble do swojego biura, jeśli jeszcze nie to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziecie wysokiej jakości propozycje w bardzo dobrym zakresie cenowym. Do tego możesz liczyć na wsparcie naszej obsługi klienta jeśli nie do końca będziecie zdecydowani, pozdrawiamy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro puszukujecie ładnych i stylowych mebli to powinny się Wam spodobać meble indyjskie. Wyglądają one naprawdę wytwornie i z pewnością podniosą elegancję każdego pomieszczenia, w którym się znajdą. Do tego są solidne i dopracowane w każdym calu, więc będę świetnie wyglądały przez długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie liczy się przede wszystkim jakość mebla. A co do wyglądu, to wiadomo że każdy ma inny gust i każdemu spodoba się coś innego. Ale jak mam być szczera to ostatnio wpadła mi w oko sofa z jasnej tkaniny. Myślicie, że będzie praktyczna przy małych dzieciach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie zamawialiście meble kuchenne? Ja trafiłąm dzisiaj na http://www.stolkar.pl/pl/ i zastanawiam się nad zamówieniem tam kuchni. Nasza obecna kuchnia jest bardzo stara i wymaga generalnego remontu. Meble chcę wyrzucić bo nie mogę już na nie patrzeć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Pią Lis 01, 2019 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stylowe meble w dobrej jakości to ogromny koszt. Uważam, że lepiej postawić na tańsze ale bardziej wytrzymałe meble.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie da się zerknąć na niektóre aranżacje mieszkań i na tym się wzorować meblując swoje. Tutaj meblowy sklep internetowy ma sporą ofertę narożników, łóżek i wszystkich mebli koniecznych do umeblowania swojego mieszkania. W nowoczesnych pomieszczeniach można sobie pozwolić na dowolność kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy