FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sucha skóra zimą
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się patrzeć na skład produktów ale też lubię testować nowości Smile od jakiegoś czasu chętnie sięgam po koreańskie kosmetyki. Duzy ich wybór znajdziecie w ofercie drogerii https://kosmetykizameryki.pl/category/kosmetyki-azjatyckie. Super jakość, szybkie i skuteczne działanie a do tego bardzo rozsądne ceny. Drogeria bardzo sprawnie realizuje zamówienia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sucha skóra to kłopot nie tylko na zimę. Niektórzy, jak ja borykają się z nią cały rok. Podrażnienie też mi towarzyszy. Wiecie, co ostatnio jeszcze dodatkowo dermatolog mi polecił? Kapsułki z olejami na zimno - z ogórecznika i lnianym o nazwie NEOGLANDYNA. Mają w sobie też moc Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT), które wpływają na stan, nawilżenie i kondycję skóry. Mam nadzieję, że zadziałają ale już widzę pierwsze efekty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Niczka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 25

PostWysłany: Sro Mar 31, 2021 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja największy problem mam zawsze z przesuszoną skórą twarzy i moim ogromnym odkryciem jest ten krem https://www.permanent24.pl/pl/p/Krem-do-skory-suchej-Healthy-Skin-Cream-50-ml/357 , nic tak bardzo mi nie pomogło jak właśnie on.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2021 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może to łuszczyca? Warto wziąć to pod uwagę. Trzeba obserwować swoją skórę i jeśli zauważycie cos niepokojącego lub jeśli pomimo używania kosmetyków nawilżających stan skóry się nie poprawia, to warto udać się do specjalisty. Tutaj https://www.centrumluszczycy.pl/ macie również namiar na stronę, gdzie można zakupić różnego typu produkty do pielęgnacji takiej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="genua"]Sucha skóra to kłopot nie tylko na zimę. Niektórzy, jak ja borykają się z nią cały rok. Podrażnienie też mi towarzyszy. Wiecie, co ostatnio jeszcze dodatkowo dermatolog mi polecił? Kapsułki z olejami na zimno - z ogórecznika i lnianym o nazwie NEOGLANDYNA. Mają w sobie też moc Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT), które wpływają na stan, nawilżenie i kondycję skóry. Mam nadzieję, że zadziałają ale już widzę pierwsze efekty ;)[/quote]

Ja tak, jak @genua, stosuję te kapsułki Neoglandyna i wiecie co? Świetnie nawilżają i poprawiają stan nawet skrajnie suchej skóry. To dobra kombinacja olejów i kwasów nienasyconych. Wasza skóra Wam podziękuję za taką suplementację ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 4:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kosmetyki, które pomagają w walce z łuszczycą, to faktycznie można znaleźć coś w aptekach, co nie jest maścią na receptę?

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też miałam z tym kiedyś problem ale odkąd zaczełam regularnie stosowazć kosmetyki z aloesem wszystko się unormowało. w rossmanie czy w Hebe można kupić np taki żel do twarzy i ciała z aloesem z Eveline Cosmetics. Niedrogi. bardzo wydajny i co najważniejsze - skuteczny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarasandra
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2021
Posty: 9

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2021 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi pomogło Skin Cell Regeneration od dr irena eris. Ogólnie stosuje kosmetyki tej marki i do ciała i do twarzy, czasem mąż kupi mi jakiś zabieg upiększający. Lubię te, polską markę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paulinabb
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 285

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostając w temacie pielęgnacji skóry, jaką markę kosmetyków dla dzieci i niemowląt polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 169

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry zimą. Jeśli nie podejdziecie do tego tematu z głową, to możecie odczuwać spory dyskomfort na mrozie. Wiem, że Perfecta ma fajny krem https://perfecta-kosmetyki.pl/cosmetic/perfecta-winter-care-krem-ochronny-do-cery-naczynkowej-spf-20/ który dobrze zabezpiecza skórę naczynkową zimą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Wto Paź 05, 2021 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, najważniejsze jest odpowiednia pielęgnacja, a przy suchej skórze najlepiej sprawdzają sie emolienty. Ja uzywam dexeryl - krem do ciała i krem do mycia i właściwie nie muszę się martwić że idzie zima i moja skóra będzie w gorszej kondycji. Dexeryl super nawilża i natłuszcza - stanowi także ochronę przed podrażnieniami i czynnikami zewnętrznymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Nie Paź 31, 2021 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przede wszystkim kompleksowo zadbać o dłonie. To one są najbardziej narażone na zimno i zmiany temperatury. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://www.aptekagemini.pl/poradnik/uroda/jak-dbac-o-dlonie-zima/ i poczytajcie jak należy o nie dbać, aby latem wyglądały idealnie. Myślę, że w wielu przypadkach ten poradnik okaże się bardzo pomocny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarcia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 84

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zimą o skórę trzeba lepiej dbać. zaopatrzcie się w odpowiednie kosmetyki. Ja zamawiam na stronie https://planetads.pl to drogeria internetowa a w niej mnóstwo ofert na kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Zobaczcie koniecznie na całą ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krofffka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 317

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam krem/żel Calendeel. Niestety u mnie żadne drogeryjne kosmetyki nie sprawdziły się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 12:57 pm    Temat postu: skóra Odpowiedz z cytatem

Na suchą i podrażnioną skórę najlepiej sprawdzi się https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml . Stosowałam ten krem również na łuszczycę i dzięki niemu w końcu odczułam wielką ulgę i podrażnienia nie były już tak uciążliwe jak wcześniej, więc warto go kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy