FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sukienki wizytowe gdzie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtaska0
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sob Mar 09, 2019 10:18 pm    Temat postu: Sukienki wizytowe gdzie? Odpowiedz z cytatem

Hejka dziewczyny Smile szukam jakiejś ładnej sukienki wizytowej, może doradzicie gdzie można jakąś ładną kupić w normalnej cenie? Znalazłam taki sklep https://sensistore.pl/sukienki/sukienki-wizytowe/ znacie może ?

Ostatnio zmieniony przez wojtaska0 dnia Sro Mar 27, 2019 5:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się kupować przez internet. Przejrzyj jakieś strony typu zalando, gdzie z pewnością znajdziesz coś takiego w przystępnej cenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam taką śliczną sukienkę ale nie mam butów i znajoma polecila mi taki sklep https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Mokasyny-damskie-120.html ona często robi tam zakupy i jest bardzo zadowolona. Myślę ze i ja znajde tam odpowiednie dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy