FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
suplementy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3355

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 6:21 pm    Temat postu: suplementy Odpowiedz z cytatem

Cześć. Stosujecie suplementy lub odżywki? Spodobała mi się bardzo oferta jaką posiada https://7-nutrition.com/ , wybór jest rewelacyjny i przede wszystkim produkty są skuteczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd prowadzę bardziej aktywny tryb życia (chodzę na siłownię, jeżdżę na rowerze crossowym) zażywam Calperos . Jest to suplement z wapniem, zapobiegający wystąpieniu osteopenii i osteoporozy. Osoby po 40-ce są narażone na takie choroby, a ja chciałbym jak najdłużej cieszyć się dobrą kondycją i treningami, które są moim hobby. Odżywek dla sportowców zaś nie stosuję. Wyczynowcem przecież nie jestem, także wystarczy mi zdrowa dieta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hickle.howell
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sie 21, 2021 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z suplementów, bo regularnie ćwiczę. Zależy jaki cel chcesz osiągnąć. Jeżeli chcesz schudnąć, musisz regularnie pić wodę, jeść dużo owoców i warzyw, a poza tym wprowadzić aktywność fizyczną minimum 1-2 razy w tygodniu. Wtedy nie musisz korzystać z suplementów diety. Jeżeli interesuje Cię temat odchudzanie, a owoce to zajrzyj tutaj koniecznie: https://www.2beslim.pl/poradnik/7/odchudzanie-a-owoce-jakie-jesc-w-trakcie-diety i daj znać, czy skorzystałaś z tych proad. Tutaj jest wszystko napisane na ten temat. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy ci na wzroście masy mieśniowej polecam suplementy diety z https://musclepower.pl/Ranking-ZMA-cabout-pol-2439.html W tym rankungu znajdziesz bardzo dużo supli, które pomogą ci zbudować masę mięśniową. Ja dla siebie szukam czegoś na redukcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fcole
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2021
Posty: 5
Skąd: Legnica

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie stosuję. No a Wy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 484

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z odpowiednią suplementacją? Moim zdaniem jest to także bardzo ważne jeśli chodzi o sport. Poczytajcie chociażby o takiej kwestii jak najlepsza kreatyna: https://swiatsupli.pl/blog/jaka-kreatyna-jest-najlepsza-2/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suplementów jest bardzo dużo. Jednak zawsze należy pamiętać, by zachować umiar. Na polski-blog-medyczny.pl/plastry-slimmestar jest dostępny artykuł na temat plastrów które wspomagają metabolizm i są zalecane by stosować je podczas odchudzania. Czy ktoś z Was może je stosuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 4:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym pomysłem na efektywny biznes jest sprzedaż suplementów. Chcielibyście mieć własną markę? Z firmą Tantus, która stworzy dla was wysokowartościowy towar gotowy do sprzedaży wszystko jest możliwe. Produkcja kontraktowa suplementów diety to bardzo ciekawy sposób współpracy, który zapewnia kompleksową obsługę waszego produktu, od projektu po zapakowanie do sprzedaży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby nie patrzeć, są różne możliwości i nie ma co od tego uciekać. Ja mogę powiedzieć, że kolagen w tabletkach https://www.kolagen.pl/i100,kolagen-tabletki.html to dobra opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie w mojej ocenie warto zacząć od skutecznego detoksu. Ja bardzo sobie chwalę taką opcję jak na przykład dieta Sirtfood Samodzielnie jednak dość ciężko stworzyć dobrze zbilansowaną tego typu dietę, więc najlepiej kupić sobie gotowe zestawy na kilka dni. Zobaczycie jakie zmiany przyjdą, nie pożałujecie i na pewno wrócicie do formy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne suplementy diety znajdziecie też u producenta Pharmovit https://www.pharmovit.pl/. polecam przede wszystkim ze względu na czysty skład i skuteczne działanie. Znajdziecie tu witaminy, suplementy, oleje czy zioła w kapsułkach. Jest też sporo produktów wegańskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może jest tu ktoś kto zawodowo zajmuje się produkcją takich produktów jak suplementy właśnie ? jeśli tak to na pewno zainteresuje Was oferta firmy Oqema https://oqema.pl/. Kompleksowa oferta, rozsądne ceny, sprawna realizacja zamówień. wysoka jakość surowców wpływa bezpośrednio na wysoką jakość produktów, które trafiają do klienta więc warto o to zadbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj za bardzo nie ma co się zastanawiać.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yreinger
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaminy i magnez to podstawa podczas sportowego trybu życia, warto je zażywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarasandra
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2021
Posty: 9

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2021 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy warto przyjmować suplementy w ogóle? Bo w reklamach oczywiście mówią, że to niezbędne i pomaga ale czy tak faktycznie jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy