FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Swój biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 47, 48, 49  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1976

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu prowadzę własny biznes i nie powiem, bo prosperuje całkiem dobrze jednak mimo wszystko szukam coraz to lepszych sposobów na promocję w internecie. Znalazłem coś takiego jak Monobar czyli katalog firm, a oprócz tego zastanawiam się nad kampanią marketingową w Social Media - jak najlepiej to ugryźć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
feturan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 4:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatkowo zapytam (bo nie wiem czy już było takie pytanie) o firmę http://www.ultrarent.pl/ oraz o badania nieniszczące NDT, które wykonują. Warto zgłosić się właśnie do nich? Czy podane ceny są cenami w granicach rozsądku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to ma być biznes, który nie wymaga wkładu wlasnego to w takim razie franczyza kuriera . Jedynym warunkiem to jest posiadanie jakiegoś lokalu gdzie będziemy odbierać paczki to może być sklep czy punkt usługowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja połączyłam pracę z pasją, świadcząc usługi rysunków i grafik rysowanych na tablecie graficznym. Odzew był ale ciut mały, więc skorzystałam z pomocy agencji http://agencjalublin.pl/ , gdzie zaproponowano mi szereg działań marketingu internetowego, co pomogło mi się wypromować. Wcześniej próbowałam własnych sił z reklamą ale niewiele to dawało, a tu z pomocą osób doświadczonych momentalnie zaczęły spływać do mnie zapytania ofertowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od modelu kasy, niektóre są bardziej podatne na psucie się, inne mniej. Tutaj : https://skill-city.net.pl/jak-wybrac-kase-fiskalna-do-warsztatu-samochodowego/ możecie przeczytać wiele cennych informacji na ten temat. Dlatego właśnie ważne jest to, by odpowiednio wybierać sprzęt, który się kupuje, tak by służył latami, a nie kilka miesięcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyrell34
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnego biznesu to spore wyzwanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morella1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Gru 2019
Posty: 177

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O swój biznes przede wszystkim trzeba dbać. A czy macie
u siebie już lampy bakteriobójcze do dezynfekcji pomieszczeń ? Na pewno w coś takiego warto zainwestować i dobrze zadbać w ten sposób o zdrowie pracowników etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 5:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zeszłym roku postanowiłem sprzedawać choinki. Mogę powiedzieć że w okresie świątecznym jest to bardzo opłacalne. Jeżeli też jesteście tym zainteresowani to zajrzyjcie na stronę http://choinki.in/ Firma ta zajmuje się hurtową sprzedażą choinek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dKLEMENSb
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Wrz 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kusi mnie już od pewnego czasu, żeby założyć własny biznes, ale też nie mam żadnego konkretnego planu, a bez tego nie ma co się pchać.
_________________
filmownie dronem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam500
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle jest ważne by robić jakikolwiek biznes, bo na etacie bogaci się jedynie ten, co nas zatrudnia. Ja od kilku lat prowadzę własną firmę, na początku jej siedziba była u mnie w mieszkaniu, ale odkryłem wirtualne biura i dzięki temu mam rozdzielony swój majątek od majątku mojej spółki z oo. Wirtualne biura uważam, że najlepsze są w Warszawie, bo to stolica i te biura wirtualne są pośród wielkich biurowców, drapaczy chmur. Wirtualne biuro, którego korzystam to https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/ i myślę, że długo będą z tego biura wirtualnego korzystać, bo to super lokalizacja, koło Varso Tower.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kpimarketing
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 60
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy biznes potrzebujesz biura rachunkowego. ja polecam http://www.ksiegowoscbialystok.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Byczku_S
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 31

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym z was, którzy prowadzą działalność w branży budowlanej polecam takie oprogramowanie: https://www.house-book.pl/kosztorysy-budowlane/ . W mojej firmie sprawdza się między innymi w zarządzaniu pracami na budowach oraz w sporządzaniu kosztorysów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrodlo55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 323

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia prowadzenia własnej firmy i biznesu to przede wszystkim kwestia bardzo konkretnych rozwiązań, które mają swój rytm działania. Dlatego warto mieć na uwadze kwestie pracy i jej wygody. Zadbaj zatem o podstawowe kwestie w biurze czyli zszywacze, długopisy czy papier do drukarki. Niech wszystkim pracuje się dobrze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2020 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, prowadząc własną działalność, musicie zadbać o wiele bardzo istotnych kwestii.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2020 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tych norm narzuconych przez państwo jest całkiem sporo min RODO. Temat wcale nie jest prosty, dlatego warto sprawdzić tą ofertę tu https://www.isecure.pl/ Ta firma ma długoletnie doświadczenie, a ich propozycja jest bardzo szeroka. Pomagaja na wielu plaszczyznach jeśli chodzi o przechowywanie danych pracowników, klientów. Warto poznać ich propozycje współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 47, 48, 49  Następny
Strona 11 z 49

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy