FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sytułacje bez rozwiązania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
73ocur
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 3
Skąd: Peoria

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 7:27 pm    Temat postu: Sytułacje bez rozwiązania Odpowiedz z cytatem

Mam problem z którym nie wiem jak sobie poradzić otoż parę miesięcy temu skończył się mój dwuletni związek z chłopakiem ,którego zdradziłam byliśmy bardzo związani ze sobą ,on był bardzo oddany ,kochał mnie ze wszystkich sił i zawsze to pokazywał problem w tym ,że był chorobliwie zazdrosny ,nie mogłam prowadzić normlanego życia np:spotykać się z koleżankami ,rozmawiać z facetami ,mój ubiór ,był nawet pretekstem do kłotni przy każdym spotkaniu przeszukiwał mi telfon,nagle pojawił się w moim życiu facet ,którego poznałam przez znajomych , staraciłam kompletnie głowe ,przebywanie w jego obecności ,rozowa z nim było dla mnie jak nagroda ,traciłam rozum ,mowe ,hipnotyzował mnie swoja osobą nigdy wcześniej nie przeżyłam czegoś podobnego .Po pewnym czasie w moim związku zaczeły się straszne problemy ,zaczełam ukrywać wszystko przed moim chłopakiem ciągle powtarzał mi że specjalnie maluje się i ubieram obcasy , bluzki z dekoltem by zwracać uwage innych facetów ,idąc z nim przez miasto potrafił się obrócić i skontrolować to czy przechodzący wcześniej chłopak odwróci się za mną to było naprawde straszne czułam się żle sama z sobą ,pewnego dnia pokłociliśmy się i zrobiłam głupią rzecz, ale zerwałąm z nim przez tel a, wieczorem poszłam z koleżanka na impreze na której był wcześniej opisany chłopak ,bawiliśmy się i pod wpływem emocji ,alkocholu i uwielbienia spędziłam z nim noc.Nie mogłam znieść tego co zrobiłam,powiedziałam prawde .Po paru dniach mój chłopak wyjechał z kraju minęło juz pół roku . Związana jestem z facetem starszym ode mnie ,jest dla mnie wspaniały kocha mnie, troszczy się o mnie , szanuje .Jest bardzo zangażowany w Nasz związek ja również czuje że jest kimś ważnym dla mnie i że również mocno sie angażuje . Nie dawno obchodziłam urodziny w tym dniu dostałam paczkę z zagranicy okazało się że jest to własnorecznie robiony bukiet z liczba lat ile kończyłam do niego dołączony list z życzeniami od mojego byłego chłopaka ,z dnia na dzień coraz bardziej zdaje sobie sprawę że tylko przy nim czułam się prawdziwie mimo jego zazdrości miał coś takiego że czułam się swobodnie był jak ja tylko w innym ciele jakbyśmy wieki się znali .Z obecnym partnerem jest mi wspaniale nie robi mi scen zazdrości szanuje to jaka jestem , ale nigdy wiecej nie poczułam tego co przez te dwa lata ...
_________________
urlop wybrzeże bałtyckie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy