FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Edukacja dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Maj 30, 2016 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę. To najlepszy i najskuteczniejszy sposób. W ten sposób rozwija w sobie wiele przydatnych umiejętności. Dlatego kiedy muszę jakiemuś dziecku kupić jakiś prezent to zawsze szukam na stronie z grami dla dzieci urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-karty/gry gdzie bez problemu można znaleźć odpowiednią grę czy zabawkę dla dzieci w każdym wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pią Cze 24, 2016 5:18 am    Temat postu: nauka i nie tylko Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że rodzice powinni zadbać o jak najlepszą edukację dziecka. A posyłając dziecko do szkoły, powinno ono zabierać ze sobą np kanapki na drugie śniadanie. Ja znalazłem taki pojemnik http://sklepholenderski.pl/pudelko-lunchbox-midi-zolte Jest to estetyczne, dobrze zabezpieczone pudełko na przechowanie jedzenia, Dzięki pierścieniowi uszczelniającemu, jedzenie jest cały czas świeże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edukacja dzieci jest bardzo bardzo ważna. Trzeba zapewnić im dobre nauczanie w szkole tak, aby wchłaniały jak największą wiedzę. Ile razy się słyszało jak dziecko wymyślało co zrobić aby nie iść do szkoły i zostać w domu. Bardzo często dlatego trzeba na te sztuczki uważać. Dziecko powinno chcieć chodzić do szkoły!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loemina
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:14 pm    Temat postu: Systematyczna nauka kluczem do sukcesu Odpowiedz z cytatem

Dla mnie podstawą jest systematyczna nauka, sama nie byłabym w stanie zmotywować się do nauki dlatego zapisałam się do szkoły językowej SPEAK UP szkoła językowa warszawa filie w wielu miastach w Polsce ! Gdzie na bieżąco ćwiczę język, a dodatkowo w domu dużo czytam po angielsku i oglądam filmy zaczynając od tych dla dzieci na komediach romantycznych kończąc !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem, czy nie lepsza jest jednak nauka z korepetytorem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcelinia188
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 97

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda dziecka i jego dzieciństwa. Ma się bawić dziecko a nie bawić w wyścig szczurów.
_________________
lusterka do łazienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 74

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez uważam że lepiej znaleźć korepetytora i żeby lekcje odbywały się w domu. W http://www.mobilelanguage.pl/ można wybrać właśnie taką opcję żeby to nauczyciel przyjeżdżał do ucznia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
demoniqs
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Gru 2016
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tutaj znalazłem blog parentingowy MlodyTata.pl Smile Bardzo mi przypadł do gustu i jak mam jakieś wątpliwości to zawsze tam szukam porad Smile
_________________
Bez względu na to, co się zdarzy życie idzie dalej, słowa wciąż
napływają, prawda jest wyrzucana czy ci się to podoba, czy nie, a życie nigdy nie pozwoli ci
zatrzymać się i złapać cholerny oddech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 10:01 am    Temat postu: nauka Odpowiedz z cytatem

Trzeba bardzo uważnie obserwować dziecko i w porę reagować na problemy w nauce. U nas problemy pojawiły się w szóstej klasie. Postanowiłam posłać syna na korepetycje z języka angielskiego. Znajmy mi polecił http://edun.pl/oddzial-starachowice.html Syn bardzo szybko
nadrobił zaległości. Obecnie jest już w szkole średniej, ale dalej korzysta z pomocy.Kadra jest na bardzo wysokim poziomie, nauka z nimi to czysta przyjemność. Syn jest bardzo zadowolony i już nie obawia się o egzamin na uczelnię wyższą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 2:57 pm    Temat postu: szkoła językowa Odpowiedz z cytatem

Obecnie jest dużo szkół językowych ale trzeba dobrze wybrać by pózniej efekty było widać. Ja wybrałam szkołę językową w Krakowie http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-krakow i zapisałam się na kurs.Mają unikalną metodę nauczania.Pracują nauczyciele z doświadczeniem profesjonalnie prowadzone zajęcia.Nawet dla uczniów Korepetytorzy, które sprawią, że do egzaminu dojrzałości podchodzi się bez obaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 12:29 pm    Temat postu: Dziecko, a edukacja Odpowiedz z cytatem

A co byście powiedziały koleżanki na założeniu dziecku samodzielnego konta i uczeniu go w ten sposób ekonomii? Myślę, że nastolatek może być na tyle odpowiedzialny, aby otworzyć dla niego osobisty rachunek. Wówczas może praktycznie uczyć się, czym jest ekonomia i oszczędzać pieniądze we własnym zakresie. Ja zaufałam swojemu Szymkowi (14 lat) i założyłam mu konto w bz wbk - https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-20/konto-20.html. Konto jest praktycznie darmowe, możecie sobie wejść na ich stronę i poczytać o tym. Przy okazji wszystkim życzę Wesołych Świąt!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1690

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważny jest wybór szkoły. Wielu rodziców o tym zapomina. Tylko tego typu twórcza szkoła pozwala rozwijać kreatywność i pozytywnie wpływać na rozwój. Szkoły Edukacji Innowacyjnej mają rewelacyjną ofertę, jeśli chodzi o liceum i technikum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judeo2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2017 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kompozycja napisał:
Ja nie wiem, czy nie lepsza jest jednak nauka z korepetytorem...


Nie zgodzę się. Nie ma reguły.
_________________
- Jestem szczęśliwa. Jestem księżniczką. Mam wszystko.
- Wydaje mi się, że mylisz wygodę ze szczęściem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biorr4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za godne uwagi stronki;) na pewno się przydadząWink
_________________
Popełniał poważny błąd. Jego wiedza o zwiadowcach była niedostateczna, a niedostateczna wiedza może być niebezpieczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od najmłodszych lat prawidłowy rozwój dziecka to niebanalne zabawki maxmag.pl/sklepy-z-zabawkami-o-ktorych-sie-mowi-czyli-modne-niebanalne-zabawki/, dzięki którym zabawa będzie interesująca i jednocześnie miała walory edukacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 3 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy