FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szkoła publiczna, czy też prywatna?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DanielaMT77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 79

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Szkoła, szkole nie równa, też nie można raczej wszystkie szkoły prywatne wrzucić do jednego worka. Ja to w sumie też mam bardzo dobre zdanie o Te Vizji. Szczególnie z tego powodu jak sobie poradzili w tej trudnej sytuacji i nauce online. Wszystko sprawnie tam teraz przebiega.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ebony14
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak stawiam na publiczną, w prywatnej jednak częściej mogą się trafić bardzo rozkapryszone dzieci i rodzice niż w publicznej mające zły wpływ Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fransiiscas2
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 14

PostWysłany: Pią Maj 22, 2020 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne osoby mają różne doświadczenia, ja akurat mam dobre porównanie, bo wysłałam jedno dziecko do publicznej, drugie do prywatnej. Bardzo mi się podobało to w Te Vizji (prywatnej szkoły przy Okopowej), podejście dyrekcji, nauczycieli do dziecka, kontaktu z rodzicem. Też zajęcia inaczej (na plus) wyglądały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melvina
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 41

PostWysłany: Sob Cze 20, 2020 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobny dylemat przede mnąSmile Jak widać chyba więcej "za" jest do szkół prywatnych i będę w pierwszej kolejności w tym się orientować. Dzwoniłam już do kilku miejsc, robiłam rozeznanie i muszę przyznać, że takie szkoły mogą bardzo dużo zaoferować dzieciom. Opcja jak dla mnie super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys.rzepicki1
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2020
Posty: 22

PostWysłany: Nie Cze 21, 2020 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie prywatna. Ja posłałam dzieci do prywatnej placówki, jestem z Warszawy więc takich placówek jest masa. Zdecydowałam sie na szkołę podstawową im. Wiktorii Wiedeńskiej. Bardzo dzieciom się tam podoba, a i oceny mają dobre. Ale wszystko oczywiście zależy od indywidualnego podejścia.
_________________
SOS Leasing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo się zastanawialiśmy nad wyborem odpowiedniej szkoły dla naszego dziecka i po sprawdzeniu wszystkich opinii, informacji oraz oferty edukacyjnej, wybraliśmy Te Vizję na Okopowej. Ważna jest również tutaj odległość od domu, bo mamy bardzo blisko. Szkoła jest dwujęzyczna i realizuje rozszerzony program języka angielskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

borys.rzepicki1 napisał:
Zdecydowanie prywatna. Ja posłałam dzieci do prywatnej placówki, jestem z Warszawy więc takich placówek jest masa. Zdecydowałam sie na szkołę podstawową im. Wiktorii Wiedeńskiej. Bardzo dzieciom się tam podoba, a i oceny mają dobre. Ale wszystko oczywiście zależy od indywidualnego podejścia.
To bardzo dobra szkła, myślę że Podstawówka im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to jedna z lepszych szkół w Stolicy o ile nie najlepsza. Również mam sygnały od znajomych rodziców o wysokim poziomie nauczania, spora uwaga przeznaczana jest na naukę języka - to przyda się bardzo mocno w kolejnej szkole jaką pewnie będzie LO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qoren
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 12, 2020 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o kierunkach takich jak https://www.proedukacja.edu.pl/higienistka-stomatologiczna warto po maturze na 2 lata czy od razu na studia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zdecydowałam się na studia prywatne i nie narzekam. Poziom jest naprawdę wysoki, zajęcia są ciekawe, można też liczyć na duża ilość praktyki. Jeśli interesują Was kierunki medyczne jak fizjoterapia czy pielęgniarstwo to polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cerol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie publiczna, szkoda kasy na prywatna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinniście zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez przedszkole Tequesta w Warszawie, ponieważ będziecie mogli liczyć na uczciwe podejście ze strony nauczycielek z różnych grup. W przypadku naszych maluszków jest to LWIĄTKA (3) którymi zajmują się nauczycielki Ania,Justyna, Jess. Świetne podejście, dzieciaki są zadowolone i z chęcią wracają. A do tego należą do jednych z najlepszych takich placówek w stolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałabym publiczną ze względu na łatwość w zakupie książek. Wszystkie bez problemu można zamówić na https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eulalia23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwią część czasu dyrektora często pochłaniają rozliczenia finansowe z rodzicami. Wyliczanie należności, rozsyłanie płatności do rodziców, sprawdzanie, czy wszystkie wpłaty trafiły na konto, wystawianie faktur – to wszystko zajmuje czas, który można spożytkować w lepszy sposób.
_________________
oprogramowanie dla przedszkoli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór dobrej placówki to podstawa, od tego bardzo dużo zależy. Ja dużo dobrego słyszałam o placówkach http://norlandiaprzedszkola.pl ich przedszkola i żłobki oparte są na świetnym modelu skandynawskim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Lut 02, 2021 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku wyboru szkół, a dokładnie tych policealnych to warto rozważyć opcję Cosinus (ja uczęszczałam do nich w Łodzi) i moim zdaniem mają jedne z najlepszych kierunków (w szczególności medyczne) które mogą ułatwić znacząco znalezienie lepszej pracy. Do tego masz pewność, że zajęcia będą odbywały się zgodnie z planem ponieważ mają największe doświadczenie na rynku i co chwilę wprowadzają nowe kierunki jak np. Florysta, czy Technik Masażysta których zaczyna brakować, a ilość miejsc pracy stale rośnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy