FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szkolenia inżynierskie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 8:44 am    Temat postu: Szkolenia inżynierskie? Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wzięciem udziału w szkoleniach inżynierskich by poszerzyć swoje umiejętności. Dość ciekawe szkolenie znalazłam na http://emt-systems.pl/oprogramowanie-siemens-nx.html, ale też nie do końca odpowiada mi tematyka. Może możecie polecić gdzie jeszcze takie typowo inżynierskie szkolenia znajdę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór tego typu szkoleń to ja ostatnio postanowiłem wybrać się do firmy informatycznej Szansa, na szkolenie z obsługi programu ZwCad (który z resztą teraz został wprowadzony w mojej firmie) wyjaśnili nam wszystkie ważne zagadnienia, nurtujące pytania oraz rozwiali różne wątpliwości . Tak własnie powinno to wyglądać w przypadku innych firm nie tylko zajmujących się tego typu szkoleniami. Szczerze polecam i oczywiście pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy