FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szukam pośredników

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika1979
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 11:05 am    Temat postu: Szukam pośredników Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam mieszkania na Białołęce , ale nie ufam za bardzo deweloperom, ktoś was kupował przez jakiś pośredników , którzy szukają najlepszych mieszkań i nie pobierają prowizji ?? Czy home broker albo emmerson pobierają prowizję?? Znalazłam też coś takiego właśnie z mieszkaniem na Białołęce - http://tngz.pl/Portal/InvestmentDetails?InvestmentId=3 , czy znacie ten Portal, bo chyba nowy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wuk
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 19

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj pod ten link, tylko pełen:
http://bezspamu.pl/?rent=0&district=3&district2=0&district3=0&rooms=0&metraz_od=0&metraz_do=160&cena_do=0&rok=0&dodane=6&cena=1&submitted=1&portal=0&miasto=2&type=1&kolejnosc=10

masz listę ofert bezpośrednich na Białołęce. Chyba 70 mieszkan na ten moment.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
generator
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2014
Posty: 9

PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 11:35 pm    Temat postu: Ogłoszenia bezpośrednie Odpowiedz z cytatem

Można sprzedawać bezpośrednio z użyciem Generatora Ogłoszeń.
Nie trać czasu wystaw swoje ogłoszenie o sprzedaży lub wynajmie nieruchomości na ponad 230 portali ogłoszeniowych (w tym również gratka, allegro o inne popularne portale) wypełniając tylko jeden formularz. Szybko, bezpośrednio, sprawnie. Aby sprzedać lub wynająć musisz najpierw daj się odnaleźć w tysiącach podobnych ogłoszeń. Zwiększając liczbę portali ogłoszeniowych na których publikujesz swoje ogłoszenie, zwiększasz swoje szanse na dotarcie do właściwego klienta.
_________________
Dodawanie Ogłoszeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janek111
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 12, 2014 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pośrednik też może robić w przysłowiowego konia. Lepiej spróbować poszukać samemu przez Internet. Teraz jest mnóstwo portali ogłoszeniowych z mieszkaniami z całej polski. Najlepiej korzystać z agregatorów takich jak na przykładu buku.pl. W takich wyszukiwarkach są oferty z wielu portal itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akowal
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 79
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Lip 13, 2014 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś zastanawiałem się: deweloper czy pośrednik.
Zrobiłem nawet takie zestawienie.
Potem kupiła moja siostra mieszkanie przez pośrednika, a potem Ja od prosto od dewelopera.
Moja siostra trafiła na wspaniałą Panią pośrednik. Załatwiła wszystko.
To samo jednak zrobił deweloper.

Różnica pojawiła się w cenie. Pośrednik jednak troszkę droższy.
No ale jak jest jakiś extra i warty ceny to już Twoja decyzja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie szukam mieszkania w Katowicach i przeglądam oferty na http://targimieszkaniowe.net/katowice-i-okolice/rynek-pierwotny/ Nie interesują mnie mieszkania z ryku wtórnego, chcę mieć nowe mieszkanie od dewelopera by móc wykończyć je tak jak mi się podoba. Nie wiem dlaczego ostatnio ludzie są tacy uprzedzeni do deweloperów. [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olo00
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 16

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2014 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(Dobrzy) pośrednicy potrafią się zwrócić z nawiązką. Jedno - szybsze znalezienie mieszkania, a biorąc pod uwagę koszt wynajmu (jeśli taki jest) to może to iść w grube tysiące. Drugie - jeśli trafisz na wyjadacza, znajdzie tańszy i lepszy niż szary człowiek Smile Dobre opinie słyszałam o Home Broker - z dwóch źródeł.
_________________
Internetowy Doradca Klienta Agata Meble
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy