FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
szukam szkolenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żona niedawno kończyła kurs makijażu permanentnego. Na kurs uczęszczała do wrocławskiego Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/ bo ten salon ma dobrą renomę jeśli chodzi o jakość prowadzonych szkoleń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolen jest bardz duzo i mozemy w kazdym zawodzie sobie zrobic fajne i praktyczne szkolenie. Takze szkolenie ochrona radiologiczna jest sprawdzone i fajne dla osob, ktore sie zjamuja medycyna. Mieliscie takie? Jak dbacie o swoj rozwoj?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jak ktoś z was jest zainteresowany taką ofertą jak szkolenia medycyna estetyczna to warto zajrzeć tutaj https://edumedical.pl/ . Znajdziecie tam na przykład szkolenia typu: techniki łączone w zabiegach na twarz (kwas hial i botoks). Wszystkie są naprawdę dobre i w dodatku w korzystnej cenie. Dlatego warto się na nie zapisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnych doświadczenia mogę Ci polecić kurs elektryczny. Wcześniej pracowałem w firmie, która zajmowała się remontami, ale chciałem też otworzyć coś własnego. Dlatego zrobiłem kurs elektryczny aby móc w domach czy mieszkaniach również zająć się tą kwestią. Oczywiście po kursie też się trochę szkoliłem w tym kierunku, aż w końcu otworzyłem własną działalność i na ilość zleceń nie mogę narzekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkolenia są potrzebne i fajnie, że sporo osób stara się rozwijać swoje umiejętności. Ja sama jestem księgową i regularnie inwestuje w takie kursy. W ubiegłym roku miałam okazję brać udział w szkoleniu z optymalizacji podatkowej organizowanym przez Martę Niziołek z biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Nie dośc, że ma ogromne doświadczenie to jeszcze przekazuje tą wiedzę w bardzo ciekawy i przystępny sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
riczard
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także mogę polecić firmę z którą od lat współpracujemy szkolenia z zakresu bhp Bydgoszcz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
riczard
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić firmę z którą współpracuję od lat, szkolenie bhp i ppoż
, wstępne i okresowe, ocena ryzyka zawodowego, szkolenie z pierwszej pomocy w METRO na Focha 18.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie Zakład Doskonalenia Zawodowego http://www.zdz.lodz.pl/ Mają tam przeróżne kursy, m.in. księgowości, BHP, kursy na wózki jezdniowe. Żona kończyła u nich kurs księgowości, była zadowolona, kurs na wysokim poziomie, dużo jej dał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne są też kursy zawodowe, podnoszace kwalifikacje. Zobaczcie tu https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kursy-zawodowe/ Znajdziecie wykaz kursów jakie mają się zacząć w najblizszym czasie. Są kursy organizowane online jak i stacjonarne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dance30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 88

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szkolenia to mogę polecić firmę w której moi pracownicy robili sobie szkolenia bhp na budowę. Bardzo dobra opcja - https://jlg.com.pl/region-zachodni dodatkowo wszystko bardzo profesjonalnie, miło i w atrakcyjnej cenie. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o szkolenie językowe?
Jeśli tak to zerknij sobie tu https://speakingo.com/
to kurs języka angielskiego online. Uczysz się kiedy chcesz i ile chcesz, co jest naprawdę bardzo wygodną opcją. Koniecznie sobie sprawdź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziob3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 141
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie naprawdę fajne szkolenia mają na http://www.elpax.pl/szkola/ Smile Warto się dokładnie przyjrzeć ich ofercie Smile
_________________
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ormuzd112
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, znacie jakieś szkolenia bhp w okolicach Poznania? Gdyż dzisiaj bez tego typu szkoleń można nieźle prawnie popłynąć jak przyjdzie jakaś kontrola. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc. Milego dnia życzę i pozdrawiam
_________________
bhp poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat szkoleń jest dość popularny w sieci ( przykładowo zobacz na sprzedajemy.pl ). Firmy szkoleniowe korzystają z różnych programów unijnych. Dużo jest darmowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia muszą być praktyczne i dobrze prowadzone. Można znaleźć ich bardzo dużo w Beauty Lux w Warszawie. Kurs stylizacji paznokci pozwala nauczyć się praktycznych umiejętności. Kosmetyczka może się rozwijać w taki sposób. To 160h zajęć, więc sporo się można nauczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 7 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy