FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Tabletki na wątrobę dla psa - jakie polecacie ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 10:08 am    Temat postu: Tabletki na wątrobę dla psa - jakie polecacie ? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, Co byście polecili lub co podajecie swojemu psu przy problemach z wątrobą? Wystarczy dieta czy może podawać tabletki na wątrobę? Myślałam o tym produkcie tabletki na wątrobę dla psa. Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia dieta to podstawa, a o tym czy podawać leki i jakie powinien zdecydować weterynarz. Wracając do kwestii żywienia, nie powinno się psa przekarmiać ani też podawać mu karm wątpliwej jakości. One nie są bowiem pełnowartościowe. Podstawę menu mojego dobermana stanowi mokra oaz sucha karma dla psa o wysokiej zawartości mięsa, pozbawiona natomiast dodatku zbóż. Taka jest właśnie najzdrowsza, odpowiednia dla zdrowych psów jak i cierpiących na alergie pokarmowe lub inne choroby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dietrich.allie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Będzin

PostWysłany: Nie Lis 08, 2020 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad tym, jakie weterynarza z Będzina wybrać. Czy ktoś z Was pochodzi ze Śląska? Mój pies ostatnio jest bardzo słaby. Chciałabym wykonać wszystkie profilaktycznie badania. Może powinien przyjmować jakieś odpowiednie leki bądź witaminy. Czy korzystaliście z pomocy tego lekarza http://for-animals.pl/weterynarz-bedzin/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keyshawn51
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2021 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś właścicielem psa, który często choruje, szczególną uwagę zwróć na ofertę, jaką oferują gabinety weterynaryjne. Niektóre z nich wykonują tylko podstawowe zabiegi – w takim przypadku na operacje lub badania będziesz musiał jechać do innej placówki. Wybierając lecznicę, która posiada szpital dla zwierząt, będziesz jednak pewny, że wszystko zostanie wykonane na miejscu. Ja akurat wybrałam dla mojego pupila tego weterynarza z Warszawy https://www.wetmedic.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno samodzielnie nie dobierałabym leków, to jednak zbyt niebezpieczne, zwłaszcza, ze chodzi o ważny organ jakim jest wątroba. Lepiej skonsultować to z dobrym lekarzem. Jak mieszkacie w Krakowie to polecam wybrać się do czynnej całodobowo kliniki Arka na ulicy Chłopskiej. Świetni i doświadczeni lekarze, na pewno pomogą w tym temacie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to jest pytanie do weterynarza. On powinien ustalić leczenie, dobrać karmę na takie problemy z układem pokarmowym czworonoga. Wiem na przykład, że jak jest zdiagnozowana cukrzyca u psa to musi on przyjmować odpowiednią karmę, w zależności od zaawansowania może wymagać także leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Gru 19, 2021 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem przekonany co do tego, czy na pewno będzie to dobrym wyborem. Moim zdaniem jednak warto byłoby wybrać się do dobrego weterynarza, który zbada Waszego psa i zapisze mu odpowiednie leki. Ja widziałem https://ocw.com.pl na kontakt do kliniki. Poszukajcie w ten sposób kogoś dobrego w Waszej okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 871
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 3:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry weterynarz to skarb, ja sama szukam bo niedawno adoptowałam dwa pieski ze schroniska Smile niedaleko mnie jest przychodnia https://www.levet.pl i zastanawiam się, czy warto? był może ktoś z was tam i może polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiodor90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pon Lut 26, 2024 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli piesek zmaga się z bólem, ma problemy trawienne to może CBD warto włączyć? Weterynarze często polecają, ale koniecznie z czystym składem, z legalnej uprawy, ekologicznej. Na pewno takie olejki można znaleźć w ofercie https://hempets.pl/ . Producent współpracuje ze Stowarzyszeniem Behawiorystów i Trenerów COAPE. Mają w ofercie olejki dopasowane do wielkości piesków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy