FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
tanie mieszkania kraków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
słoneczko
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 52

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 6:39 am    Temat postu: tanie mieszkania kraków Odpowiedz z cytatem

Witam, a może ktoś z Was może polecić mi fajne mieszkanie, nie za drogie
w Krakowie? Widziałam te taniemieszkaniakraków z takiej strony http://www.abminvestments.pl/ Czy znacie tego dewelopera? A może macie dla mnie jakieś cenne rady? Dajcie znać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sob Paź 19, 2019 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie to bym się rozejrzała na osiedlach które Atal buduje w mieście bo ma ich co najmniej kilka i to w przeróżnych lokalizacjach a więc na pewno każdy coś dla siebie znajdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 4:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko doradzić ci jakieś konkretne osiedle, bo za mało powiedziałaś o swoich oczekiwaniach. Chcesz kupić dla siebie kawalerkę czy może coś większego dla rodziny z dziećmi? W centrum czy na obrzeżach? Najlepiej odpowiedz sobie na te pytania i zawęź kryteria. Ja tak właśnie zrobiłem. Przy poszukiwaniach pomógł nam serwis https://lzx.pl/ , który za darmo monitoruje ogłoszenia umieszczane w najpopularniejszych portalach z nieruchomościami. Jak tylko pojawiały się nowe oferty, to powiadomienia przychodzą na email albo telefon. Nam się tak udało szybko odpowiedzieć na okazyjne ogłoszenie. 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy