FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Tatuaże - jakie macie zdanie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 12:18 pm    Temat postu: Tatuaże - jakie macie zdanie? Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem, że coraz więcej osób decyduje się na tatuaże, obecnie są też bardziej akceptowane przez społeczeństwo, niż kilka lat temu. Bardzo podobają mi się prace studia tatuażu warszawa na Wilczej dokładnie Huberta - https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10154266085246226 zastanawiam się na nad wykonaniem dziary, ale mam też pewne obawy. Jak to było u Was? Czy macie tatuaże? Czy po latach lubicie je tak samo bardzo, czy może zdecydowaliście się na zakrycie starego wzoru?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kreweta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 66
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię i mam dwa, na pewno ich nie zakryję, bo mają dla mnie znaczenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się właśnie zastanawiam czy zrobić sobie tatuaż czy nie.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki jeśli czujesz, że tego chcesz to czemu nie Smile Gdybyś szukała dobrego studia tatuażu to w Warszawie szczerze polecam jah love tattoo z ulicy Wilczej. Robiłam tam tatuaż u Jacka, tu mozesz sobie zerknąć na jego prace https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10155094193981226. Super kreska, styl idealnie dopasowany do mnie. Sympatyczna osoba z ogromnym talentem, wystarczy spojrzć na jego tatuaże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tatuaże to fajna sprawa i sam jestem za tym żeby je robić Smile Jednak nie zawsze wychodzą one ładnie, a czasami - szczególnie te z przeszłości - przypominają nam o przykrych sprawach. Ale wtedy można iść np. na usuwanie tatuażu i pozbyć się niechcianego malunku z ciała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam koleżankę, która usuwała laserowo tatuaż, bo to była pamiątka z czasów młodości. Dlatego zanim wykonany taki malunek, to trzeba się porządnie nad tym zastanowić... Koleżanka była na zabiegu laserem PicoSure: http://klinikakrajewski.pl/zabiegi/laser-picosure-warszawa/ , bo to najnowsza technologia usuwania każdego koloru tuszu. Zabiegi są skuteczne, bezpieczne i przynoszą szybkie rezultaty. To jedyny ratunek, gdy chcemy pozbyć się brzydkiego tatuażu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ikonka1 witaj w klubie, ja też jestem stałym bywalcem w jah love attoo Smile jeśli chodzi o konkretnego człowieka to ze swojej strony polecam Adolfa, ma styl pracy, który odpowiada mi w 100 %. Moja narzeczona chodzi np do Kingi bo to specjalistka od kolorowych dziarek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sam wielkim fanem tatuażów nie jestem, alae jeżeli ktoś planuje mieć tatuaż, to powinien wybrać odpowiednie miejsce takie jak studio tatuażu w Elblągu, w którym może liczyć na świetną obsługę i dzięki temu tatuaż będzie świetnie się prezentował Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pazur45
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz jakiś przemyślany wzór to nie zastanawiaj się. Kiedyś tatuaże były kojarzone z więzieniem na szczęście te czasy już minęły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misia83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 63

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tatuaże są świetne jeśli tylko są dobrze wykonane a wzór przemyślany. Mój znajomy zajmuje się usuwaniem tatuażów i wiele osób przychodzi usuwać tatuaże. Ostatnio nawet zakupił nowy laser z www.clearclinic.pl by usuwanie było dla klientów mniej bolesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie się tam tatuaże podobają, zwłaszcza kiedy robią je profesjonaliści. Ja miałam przyjemność mieć robione dwa tatuaże w studio http://www.iroink.pl/ teraz przymierzam się do zrobienia czegoś na plecach. Lubię tam robić swoje dziary, bo naprawde sa wykonane profesjonalnie i niedrogo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tatuaż może oszpecić, jak i poprawić urodę. Ważne, aby był dobrze wykonany, a tatuaż przemyślany. W Warszawie w 77ink wykonują piękne tatuaże, część można obejrzeć na warszawa studio tatuażu - warto się rozejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak przedmówca zauważył, tatuaże również mogą oszpecic, i tak jest w moim przypadku, myślalam żeby udać się do royalbeautyclinic na zabieg laseroterapii aby usunąć tatuaż który mam na szyi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekperson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, słuchajcie znalazłem ciekawą stronę z akcesoriami do tatuażu
Czy robiliście zakupy na Jokers Tattoo ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tatuaż na pewno nie będzie oszpecał jak się go zrobi w dobrym studio tatuażu. Tutaj https://www.skytattoo.net/wp-content/uploads/2019/03/skytattoo-szczecin-salon-studio-tatuaz.png można znaleźć dobrego tatuażystę, który ma w tym doświadczdnie. Jest to sprawdzony specjalista i robi piękne tatuaże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy