FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Tłumacz angielskiego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkel12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 60

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 9:32 am    Temat postu: Tłumacz angielskiego Odpowiedz z cytatem

Witam, poszukuję tłumacz angielskiego. Mam parę rzeczy na studia do przetłumaczenia na zaliczenie. Będę wdzięczny za info. Płacę złotem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom z okolic Olsztyna, które rozglądają się za sprawdzonym biurem tłumaczeń polecam skontaktować się z http://biurotlumaczen.olsztyn.pl/ Sam z nimi współpracuję i mogę powiedzieć że można na nich w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 9:54 am    Temat postu: Re: Tłumacz angielskiego Odpowiedz z cytatem

Majkel12 napisał:
Witam, poszukuję tłumacz angielskiego. Mam parę rzeczy na studia do przetłumaczenia na zaliczenie. Będę wdzięczny za info. Płacę złotem


Jak płacisz złotem to już szukam Laughing Powiesz mi może co studiujesz? Ja właśnie skończyłam szkołę średnią, jestem po maturze i zastanawiam się nad wyborem studiów. Teraz języki są bardzo przydatne, więc zastanawiam się nad kierunkiem filologia angielska na http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-ii-stopnia/filologia-angielska-lingwistyka-stosowana Co o tym sądzisz? Pewnie też coś podobnego studiujesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 4:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei potrzebuje tłumaczenia język szwedzki i liczę na Was, że mi pomożecie. Szukam biura, które szybko wykona mi tłumaczenie kilkunastu dokumentów, które liczą po kilka stron każde. Nie musi być to biuro stacjonarne, mogę podesłać dokumenty w formie elektronicznej. Pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malika87
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tylko na zaliczenie to bez problemu powinieneś znaleźć chętnych. Podaj tylko jaki kierunek studiujesz. Ja Ci mogę pomóc z finansów, rachunkowości bo kształcę się w tej dziedzinie właśnie, a konkretnie to jestem na specjalności skarbowość i audyt https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/finanse-i-rachunkowosc/skarbowosc-i-audyt .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1440

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zdecydowanie sie na pomoc biur tłumaczeń będzie najlepsza opcją. Takie firmy jak tłumacz w Opolu proponują nie tylko tłumaczenia ustne, ale także każde tłuamaczenia przeróżnych dokumentów, oraz tłumaczenia na konferencjach i innych wydarzeniach firmowych. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1358

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2023 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pracy w takim zawodzie na pewno przyda się odpowiedni kierunek, jak między innymi filologia angielska. Kierunek dostępny jest na różnych uczelnia, ale szczególnie można zwrócić uwagę na niego tutaj https://ult.edu.pl/studia/filologia-angielska-2/ . Co uważacie o takiej propozycji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy