FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
tnąca maszyna cnc
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Garder
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 10:32 am    Temat postu: tnąca maszyna cnc Odpowiedz z cytatem

Cześć potrzebna jest mi tnąca maszyna cnc wie ktoś gdzie można sobie taką wynająć lub kto wykonuje takie usługi taką maszynką cnc ? bo nie wiem gdzie tego szukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bartek88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 108

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź tutaj http://akrostal.pl z tego co wiem oni zajmują się takimi rzeczami więc na pewno pomogą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w tym zakresie ze swojego doświadczenia mogę zdecydowanie polecić Ci abyś również sprawdził propozycje od TBI, który zajmuje się produkcją maszyn CNC i muszę przyznać że pod względem jakość-cena naprawdę można ich wyróżnić. Do tego mają również oprócz samego zakupu opcję wynajmu, czy też leasingu. Dlatego jak będziesz miał czas to zajrzyj tutaj https://www.tbitech.pl/pl/3,oferta.html gdzie została dokładnie przedstawiona ich oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesujesz się ofertą firm odpowiedzialnych za cięcie laserowe to polecam Ci szukać w necie, podczas budowy domu firma kossremo moze Cię własciwie wspomóc. Cięcie laserowe zbrojenia będzie o wiele lepszym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takiej maszyny trzeba również zakupić niezbędne narzędzia takie jak noże tokarskie czy frezy ślimakowe. Tego typu produkty zakupicie od firmy www.mikronar.pl Mają niezłe ceny, więc polecam wam się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyższej jakości maszyny znajdziesz w firmie https://www.stylecncmachines.pl/ . Tokarki czy frezarki wyróżniają się świetną technologią sterowania np. dzięki funkcji symulacji 3D można dokładnie przetestować i zoptymalizować parametry dowolnego detalu przed jego finalną obróbką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestując w maszynę CNC warto również zainwestować w narzędzia pomiarowe do tej maszyny. Tego typu narzędzia są niezbędne do jej prawidłowego ustawienia. Osobiście polecam wam aparaturę pomiarową od firmy www.zoller.net.pl Mają całkiem niezłą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zajmujecie się obróbką metali to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.skupmetalirzadkich.com.pl Oni zajmują się skupowaniem odpadków z metali rzadkich i płacą za nie niezłe pieniądze. Firma ta działa na terenie całego kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednimi maszynami CNC do mojej firmy. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy https://marmaxcnc.pl/ Wam też polecam się jej przyjrzeć, jeżeli zależy wam na porządnych maszynach CNC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gilotyny, nożyce i inne maszyny hydrauliczne oferuje firma http://havenpolska.pl/ Sam obecnie korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam wam nawiązać z nimi współpracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hookstefan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2019
Posty: 3
Skąd: US

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 11:22 am    Temat postu: hacking techniques Odpowiedz z cytatem

Making academic reports is a task most understudies like to give up over to the theme experts.
hacking techniques
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alan77
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2020
Posty: 2
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2020 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakres elementów do maszyn CNC obejmuje różne grupy produktowe, w których poszczególne części dostarczane są według dokumentacji technicznej, jak i wszelkiego rodzaju znormalizowane elementy maszyn.
_________________
części maszyn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gorgoń_7
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 10

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre maszyny to bardzo ważna kwestia. Warto znać godne polecenia firmy, u których można się w nie zaopatrzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hellboy
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 18

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wszyscy zainteresowani tematem powinni znać firmę LGF CNC Maszyny z Gdańska. W ich ofercie można znaleźć szeroką gamę maszyn do cięcia i obróbki aluminium, PCV i stali INOX. Wszystkie dostępne u nich maszyny to produkty najwyższej jakości, pochodzące prosto od producenta z Włoch; są precyzyjne, wydajne, solidne, niezawodne. Sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających pracach. Polecam poczytać więcej na ich stronie internetowej: http://e-maszyny-cnc.pl/maszyny/produkt-testowy-4/ bo wybór narzędzi jest naprawdę ogromny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 4:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja dowiedziałem się ze strony https://jogalifestyle.com/ciecie-laserem-czyli-nowoczesne-technologie-w-zyciu-codziennym/ co to jest cięcie laserowe i powiem Wam, że do firmy przydadzą mi się takie usługi. Fajnie, że mamy takie nowoczesne technologie pytanie też jaką firmę najlepiej wybrać do takiego cięcia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy