FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Toksyczna matka, brak uczuć i zrozumienia.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grunim1974
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Jackson

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 9:48 pm    Temat postu: Toksyczna matka, brak uczuć i zrozumienia. Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem w chorej sytuacji... Tak naprawdę nie mam nikogo oprócz chłopaka... z nikim nie mogę porozmawiać, wypłakać się czy pośmiać. Moja matka rujnuje mi życie na wszystkie sposoby. Odizolowała mnie od LUDZI. Teraz próbuje rozwalić mój związek. Robi wszystko, żeby mi było źle i... udaje jej się. Nie wiem co robić, boję się, że stracę jedyną osobę jaką mam, a ona będzie z tego dumna... tyle razy słyszałam już, że mam " wyp.ierdalać", że mnie nienawidzi, że ma mnie gdzieś... to boli, a ja zawsze pierwsza wyciągam rękę. I jak kończę ? W najlepszym przypadku zostaje " dz.iwką". Mam już tego dosyć, ale za bardzo mi na niej zależy żeby zostawić to wszystko za sobą... Co ja mam robić ??
_________________
krynica morska tanie noclegi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy