FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Transport do Niemiec
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kata981
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś korzystałem z usług firmy vitabus, było w miarę ok
_________________
Najlepsze pokoje http://www.mierzeja.info.pl/oferta-pokoi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
klimada
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też będę musiał skorzystać z pewnego Busa do Niemiec. Akurat sam nie chcę jechać samochodem do DE bo to nie jest taka miejscowość przy granicy ze Zgorzelcem tylko tam dalej niestety i no wiecie busem mnie jakoś taniej wyniesie ; ) w sumie mam takie pytanie trochę absurdalne ale chciałbym się dowiedzieć czy po prostu można sobie wybrać bus np 2 piętrowy

Widziałeś nowy blog mojego kolegi http://zaradnystudent.soup.io/post/572973452/SYSTEMY-INFORMATYCZNE-FIRMY ? Musisz go zobaczyć.


Ostatnio zmieniony przez klimada dnia Pią Cze 12, 2015 9:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hebel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego czasu jeździłem do Niemiec z transportem pod sam do dom. Człowiek przynajmniej nie musiał krążyć po mieście i szukać jak się dostać do miejsca. Kiedyś to byłą nowość, a dziś przy przewozach często standard.

Potrzebuję pomocy technicznej przy moim blogu http://sprzetrowerowy.blog.se/ - info na PW.


Ostatnio zmieniony przez hebel dnia Pon Cze 22, 2015 10:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pillkarzyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też właśnie jeździłem z takim transportem z busem ale to właśnie był bardziej taki transport prywatny..Nie był to taki wielki bus z jakiejś znanej firmy tylko po prostu jakiś prywaciarz. Wybrałem właśnie taki środek transportu z tego powodu, że po prostu akurat to wtedy mnie przywozi bezpiecznie do domu i nie muszę z pks iść do domu...

Widziałeś już nowy blog http://inwestorro.blogx.pl/ ? Nie czekaj dłużej.


Ostatnio zmieniony przez pillkarzyk dnia Sro Cze 24, 2015 9:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pillkarzyk napisał:
Też właśnie jeździłem z takim transportem z busem ale to właśnie był bardziej taki transport prywatny..Nie był to taki wielki bus z jakiejś znanej firmy tylko po prostu jakiś prywaciarz. Wybrałem właśnie taki środek transportu z tego powodu, że po prostu akurat to wtedy mnie przywozi bezpiecznie do domu i nie muszę z pks iść do domu...


A jaka firma?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam02
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę wynająć samochód dostawczy na jakiś czas i szukam wiarygodnej firmy. Znalazłem taką w Warszawie http://wawadostawcze.pl/ Czy ktoś może coś o niej powiedzieć? Ile może kosztować wynajęcie takiego auta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henius
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia ile to będzie kosztować..Bo się tym w sumie nie interesowałem bo działam w zupełnie innej jakiejś branży i po prostu no wiecie teraz nie odpowiem na to pytanie ale jakbym zadzwonił do szwagra to on by mi właśnie pomógł i by mi udzielił odpowiedź na to pytanie : ) czy mam akurat po prostu do niego zadzwonić ? Potrzebne Ci to na już
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
popaczak
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba aż tak badzo na już to nie było potrzebne przecież ; D jeśli o mnie chodzi to takie wynajmowanie samochodu to jest tylko w ostateczności jak moje jest w naprawie czy po prostu coś w tym stylu : D chociaż w sumie wynająć sobie jakieś porshe fajnie by było
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matinson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrą mi trochę myśl dałeś bo w sumie jakbym chciał kiedyś jakoś zaimponować dziewczynie czy na imprezke to taki wózek mógłbym sobie wynająć : D i już widzę te miny tych wszystkich osób co by patrzyli i pewnie z zawiścią do mnie mówili ale się nakradł hahah
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maksiu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no ale się nakradł to mówią najwięcej właśnie hejterzy : D taki mamy po prostu kraj..Co jak ktoś już ma za dużo to wszyscy mu tego zazdroszczą niestety..Może się ktoś orientuję a dokładniej to ten Polski bus jedzie no wiecie po prostu do Niemiec z jakiegoś miasta w Polsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dags
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej po prostu jechać z przewoźnikami. Wiadomo, że taki transport nie należy do najtańszych, ale warto dołożyć pieniądze, żeby wszystko było legalnie
_________________
Przepisy bhp warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam busa na imprezę firmową, tak na 12 osób w okolicach Krakowa, czy możecie mi polecić jakąś firmę. Ja znalazłam http://www.marathon-bus.pl i jest całkiem niedaleko. Czy ktoś korzystał z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bunia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 3

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś prowadzi taką firmę lub korzystał z jakiejś niech poda koszty. Tak to w sumie te informacje są bezużyteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzałabym - każdy może zadzwonić do polecanych tu firm i zapytać się o koszta. Warto też przejrzeć takie artykuły jak ten http://fracht.pl/poradnik/wpis/jak-zorganizowac-przewoz-towaru-do-niemiec/, ponieważ można się z niego wiele dowiedzieć. Mogę też polecić firmę Fracht do organizacji transportu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilkuletnie doświadczenie w przewozach do Niemiec ma też ta firma vico-transport.pl
U nich busy odjeżdżają każdego dnia zarówno z Polski za granicę jak i zza granicy do Polski. Jest to naprawdę bardzo wygodna i fajna opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy