FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Twardy dowód na niewierność mojej małżonki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szulc.krzysztof.71
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 57

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 12:28 pm    Temat postu: Twardy dowód na niewierność mojej małżonki Odpowiedz z cytatem

Witajcie wszyscy!
Od bliżej nieokreślonego czasu, posiadam pewne wątpliwości dotyczące wierności mojejwybranki. Kocham ją z całego serca, jednak niedawne wydarzenia w naszym wspólnym życiu znacząco nadwyrężyły moje zaufanie do jej osobistych dążeń. Biorąc pod uwagę fakt, że jestem człowiekiem zawalonym pracą, często wyjeżdzam na delegacje w odległe miasta ojczyzny, a czasem nawet i świata, przez dłuższy okres czasu nie ma mnie w bloku. Czy myślicie, że to wystarczający powód do tego, aby wybranka mojego serca czuła się niekochana? Jak dotąd nie posiadam żadnych niepodważalnych dowodów na potwierdzenie mojej tezy, to tylko czyste spekulacje, choć istotnie jakiś zupełnie obcy mi facet zaczął się niedawno kręcić wokół naszego bloku i ogólnie jakoś często widuję go w okolicy mojej wybranki. W chwili obecnej myślę czy bezprzewodowa kamera na coś się przydadzą w mojej dramatycznej sytuacji. Jestem zdesperowany, jednak pomimo tego wnioskuję, że sklep szpiegowski ułatwi mi ostatecznie zakończyć ten palący kłopot. Z góry dziękuję wszystkim współczującym za wszystkie sugestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kreweta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 66
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 10:11 am    Temat postu: Sprawdź to Odpowiedz z cytatem

Polecam ciekawe rozwiązanie:
https://ikol.pl/lokalizator-gps/pl/jak-sledzic-meza-lub-zone.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykra sprawa, jeśli ktoś czuje się zmuszony do takiej nieufności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beciaki
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 20

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć ! Bardzo mi przykro ze takie rzeczy Cię spotkały i jesteś zmuszony sprawdzać małżonkę. Może lepiej najpierw porozmawiać otwarcie? Powiedzieć o swoich wątpliwościach? Dziwi mnie fakt że najpierw nie porozmawialiście, być może żona rzeczywiście czuje się niekochana nie przez wyjazdy a przez brak rozmowy? W każdym razie miałam podobną sytuację z mężem i zainstalowałam mu GPS na telefonie przez https://www.i-mobi.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz udowodnić tego typu sprawy bądź też ktoś chce dodatkowo zabezpieczyć się np. podczas ważnych rozmów biznesowych to polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu JBPartner, gdzie m.in kupisz okulary z wbudowaną kamerą FullHD i dodatkowymi funkcjami jak aparat z podaniem dokładnej daty. Z resztą sam ją sprawdź m.in tutaj https://jbpartner.pl/monitoring/385-kamera-okulary-full-hd-v12.html?fbclid=IwAR3t9urvwUYoHYSSpr3w1HQJGnvz9B0XFyCWvOiJxVmfC2VVznCRV2sDdkg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy