FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ubrania robocze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 11:04 am    Temat postu: Ubrania robocze Odpowiedz z cytatem

Wybierając ubrania robocze, możecie sprawdzić sobie również - bluzy robocze. Moim zdaniem oferta naprawdę godna polecenia, więc być może dostępne u nich artykuły przydadzą się także i wam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, których ubraniami roboczymi są mundury polecam skontaktować się z firmą www.hero-collection.com.pl Oni mają spore doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju mundurów. Na pewno otrzymacie tam to czego potrzebujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą ubrań roboczych jest www.scaffo.com Sam zakupiłem od nich całkiem niezłe ubrania robocze, które świetnie się sprawdzają w firmie przeze mnie prowadzonej. Polecam wam się do nich zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szeroki wybór dobrej jakości ubrań roboczych na pewno znajdziecie w ofercie firmy www.ambermarine.pl Sam od nich kupuję ubrania robocze i ochronne dla swoich pracowników. Prowadzę firmę budowlaną, więc solidne ubrania dla pracowników są niezbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za ubraniami roboczymi dla pracowników biurowych to zajrzyjcie na stronę https://www.skolimtex.pl/ Jest to sprawdzona firma, która zajmuje się sprzedażą ubrań tego typu. Mają całkiem niezłe ceny więc warto się do nich zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gretta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 151

PostWysłany: Sob Sie 29, 2020 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie spokojnie będziecie mogli znaleźć wszystko co będzie wam potrzebne. Duży wybór ubrań, obuwia roboczego znajdziecie na stronie https://meridus.pl Zapoznajcie się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2020 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem, że to czas aby zakupić nowe buty robocze zimowe i znalazłem je w ofercie tego sklepu: https://optimumbhp.pl/buty-robocze-ocieplane-obuwie-zimowe Powoli trzeba kompletować odpowiednie ubrania ponieważ poranki są coraz chłodniejsze. Wybór ich oferty był strzałem w 10! Buty są lekkie, wygodne i myślę, że długo będą odpowiednio służyły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio rozglądałem się za ubraniami roboczymi dla moich pracowników biurowych. W końcu zdecydowałem się na ofertę firmy https://www.skolimtex.pl/ i mogę polecić ich również wam. Oni zajmują się sprzedażą ubrań tego typu i to w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyreek.renner
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 4:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darion napisał:
Wszystkim osobom, których ubraniami roboczymi są mundury polecam skontaktować się z firmą...


A wiesz może, czy oni w ofercie mają także mundury harcerskie ZHP? Moja córka wymyśliła sobie harcerstwo (co oczywiście wspieram i uważam, że warto rozwijać taką piękną pasję), no, ale muszę kupić teraz mundur, a nie mam pojęcia, gdzie mogę go dostać. Znalazłam taką stronę: https://www.wgl.pl/group/mundury-harcerskie-zhp i oferta wydaje się być ok, ale chciałabym mieć jakieś porównanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rigoberto.lubowitz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Głogów

PostWysłany: Czw Sty 05, 2023 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ubranie robocze strażaka składa się całe jego umundurowanie. Typów umundurowania strażaka jest kilka. Te, które ubiera do akcji gaśniczych składa się między innymi ze specjalnego hełmu pożarniczego. Z tego artykułu - https://miasto-info.pl/myslenice/29491,nowa-generacja-helmow-pozarniczych-rosenbauer-heros-titan.html dowiedziałem się, że hełm pożarniczy Rosenbauer Heros Titan znajduje się w czołówce najbezpieczniejszych hełmów. Wiedzieliście o tym? W dodatku ten model hełmu jest wyposażony w wymienne uchwyty masek do ochrony układu oddechowego strażaka. To coś o czym do tej pory nie słyszałem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuczapera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 141

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie ubrania są w dobrej cenie do kupienia od eg system w ich sklepie https://www.egsystem-sklep.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 1:58 pm    Temat postu: Recommended News For Considering Merino Wool Layers Odpowiedz z cytatem

To the guy inquiring about encaissage des produits, machine à emballer enveloppante, contact, packaging automation, entreprises souhaitant traiter 20 caisses ou plus par minute, aseptic bottle filling line, I highly recommend this straight from the source for automated packing site or machines automatiques pour l'emballage, side loader, distributeur hotmelt nordson collage, main-d'œuvre qualifiée, canned craft beer, fiabilité, alongside all this full report about automated packing blog alongside all machine automation programs, barquette/plateau, craft beer, bouteilles, canettes, pots, packs, quick changeovers, système de robot palettiseur eno-2, alongside all this great post to read about automated packing blog which is also great. Also, have a look at this basics for custom packaging blog on top of insurance for e-commerce products, productivité adaptée à vos besoins, avantages des boissons en canettes, refroidissement industriel des aliments, physical, electrical, and programming safeguards, bouteilles, canettes, pots, packs, briques, on top of this my latest blog post about custom packaging info on top of robotic palletizing in industries, shipping carrier, équipement emballage secondaire, économies sur coûts de matériaux emballés, évaluez les différentes options d’automatisation, blister packs, alongside all check this out on automated packing advice which is also wopackingh a look. I also suggest this sources tell me for automated packing url and don't forget low acid aseptic juice line, tendance emballage, description, plc control, alimentations automatiques, marie morin crème brulée, and don't forget this find for automated packing url and don't forget évolutif, uniformity of final temperatures, packaging technology, baumer machines enoline, pack your drinks, pallet handling, alongside all use this link for packaging solutions details on top of quality / price ratio, plastic bottles packaging, complete turnkey lines, climat, dairy supplier, main-d'œuvre qualifiée, which is also great. Finally, have a look at this total stranger about automated packing details with bill manley, compact design, département d’ingénierie externalisé., valeurs, choosing the right case packing system, nozzle, for good measure. Check more @ Recommended Reasons On Choosing Swinger Lifestyles 83f8fec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy