FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Usługi porządkowe - ktoś, coś?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 267

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2021 10:01 am    Temat postu: Usługi porządkowe - ktoś, coś? Odpowiedz z cytatem

Witam.

Poszukuję jakiejś firmy, której będę mogła zlecić usługi porządkowe. Głównie interesuje mnie sprzątanie zaplecza i ciągów komunikacyjnych, coś w tym rodzaju.

Komu najlepiej zlecić sprzątanie gniezno? Czekam na info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jolaa_88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalne usługi porządkowe na terenie województwa mazowieckiego oferuje firma https://www.oproznianiewarszawa.pl która wykonuje takie usługi jak: porządkowanie działek, demontaż konstrukcji, wywóz gabarytów, likwidacja mieszkań i inne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 706

PostWysłany: Nie Cze 05, 2022 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jeżeli mogłaby wam coś doradzić, to myślę że warto również zainteresować się informacjami zawartymi na stronie tego portalu https://www.gorlice.tv/wiadomosci/s/14963,jakie-sa-zalety-skorzystania-z-pomocy-firmy-sprzatajacej. Polecił mi to miejsce mój znajomy i muszę przyznać, że jest tam naprawdę sporo interesujących artykułów związanych ze sprzątaniem. Obejrzyjcie sobie tam, a myślę że nie będziecie rozczarowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Sob Paź 29, 2022 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. U mnie było konieczne sprzątanie w magazynach. Długo szukałem porządnej firmy, która będzie dobrze wywiązywać się ze zlecenia. Dopiero za drugim razem udało mi się dostać namiar na fachowców. Także mogę szczerze polecić ci EZT https://ezt.pl/uslugi/sprzatanie-hal-produkcyjnych-i-magazynow/. Możesz się z nimi dogadać co do zakresu świadczonych usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3491

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę polecić wam naturalne ściereczki czyszczące . U mnie sprawdziły się bardzo dobrze, ogólnie świetnie radzą sobie one z zabrudzeniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mocia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie te usługi będą potrzebne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy