FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Używany samochód- gdzie kupić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slazak2121
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 2:09 pm    Temat postu: Używany samochód- gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem

Chcę zmienić samochód na coś nowszego niż mam, jednak na nowy mnie nie stać. Możecie podpowiedzieć, gdzie mam się za nim rozejrzeć? Raczej nie chcę auta od handlarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli nie znasz się na mechanice to najlepiej nie kupować samochodu z ogłoszenia, bo nigdy nie wiesz, co kupisz. Wszystko okaże się dopiero jak zaczniesz nim jeździć. Ja na Twoim miejscu zerknęłabym na przykład tutaj http://nhmotors.pl/ . To autoryzowany salon, gdzie znajdziesz zarówno samochody nowe, jak i używane. Te drugie masz sprawdzone przez fachowców, a o ewentualnych usterkach samochodu z pewnością zostaniesz poinformowany. Jeśli spodoba Ci się coś konkretnego, w większych pieniądzach z pewnością pomogą Ci uzyskać kredyt bądź leasing.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę pewne auto jest tylko z salonu, z gwarancją. My jak kupowaliśmy używane to były problemy na każdym kroku, a teraz się zdecydowalismy na mazdę - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ i jest bezawaryjna, a kilometrów robimy nią bardzo dużo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat jestem zwolennikiem wyboru pewnych miejsc, gdzie wiem że samochód został dokładnie sprawdzony i w razie problemów technicznych później łatwo byłoby dojść sprawiedliwości. Dlatego jak w zeszłym roku szukałem auta dla swojej żony to postanowiłem kupić Honde Jazz w salonie HondaPlaza Warszawa który jak najbardziej polecam ze względu na podejście do klienta, zestawienie oferty, przeprowadzenie jazdy próbnej oraz właśnie że nic przede mną nie ukryli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlkaR
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie ogłoszenia łatwo też znaleźć na Facebooku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2020 5:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłoszeń motoryzacyjnych w internecie jest mnóstwo. Wystarczy wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarce. Z tym nie powinno być problemu. Pamiętajcie, żeby przed zakupem sprawdzić dobrze samochód. Warto go zawieźć do warsztatu http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/, gdzie zrobią profesjonalny przegląd. Wtedy ma się pewność czy samochód jest rzeczywiście wart tyle, ile mówi sprzedawca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swift.mabelle
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już kupiłam używany samochód, ale niestety po jakimś czasie zaczął się psuć i aktualnie muszę wymienić samochodowy filtr powietrza, ale nie wiem gdzie znaleźć dobry online. Przeszukałam parę stron i najbardziej przypasowała mi ta http://centrumauto.pl/marka/1-100260--filtr-powietrza ale zanim zdecyduję się na zakup chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat tego sklepu, więc jeśli mieliście z nim styczność to będę wdzięczna za informacje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy