FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fundacja Training Projects

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ymateusy2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 2:52 pm    Temat postu: Fundacja Training Projects Odpowiedz z cytatem

Witam,
To jest małe ogłoszenie o charakterze niedochodowym. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to temat nieco na marginesie problematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w której pracuję proponuje działaczom charytatywnym uczestnictwo w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To projekt edukacyjny dla organizacji sportowych, turystycznych, prozdrowotnych, ekologicznych, edukacyjnych, charytatywnych, ruchów miejskich itp. – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Cały program finansuje nasza fundacja. W naszym serwisie www więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Czołem,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako darmowej promocji – chodzi o wsparcie non profit dla stowarzyszeń i fundacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele fundacji wartych wsparcia. Ja wybiorę najprawdopodobniej w tym miesiącu fundację http://szlachetnygest.pl/ , gdyż wiem, że działa zgodnie z przepisami i pomaga chorym dzieciom i rodzicom o wiele bardziej, niż rząd. Przekażę pieniążki na głównie konto, by nikogo nie faworyzować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy