FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Samochód. Jak dobrać odpowiedni kolor lakieru?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 5:25 am    Temat postu: Samochód. Jak dobrać odpowiedni kolor lakieru? Odpowiedz z cytatem

Cześć wam Smile
Mam pytanie, takie jak w tytule: jak odpowiednio dobrać kolor lakieru do samochodu? Macie sprawdzone rady na ten temat?[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1475

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, wszystkie kluczowe informacje na temat danego lakieru samochodowego można znaleźć na tabliczce znamionowej, znajdującej się w kabinie pojazdu lub pod jego maską - i właśnie w tym kierunku powinno dobierać się odpowiedni kolor lakieru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, nawet nie wiedziałam że w samochodzie można znaleźć tego typu informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1475

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie to ze swojej strony mogę polecić Ci jeszcze ten wpis: https://pl.letsrepairsmart.com/artykuly/kolory-okiem-kolorysty-czyli-jak-dobra%C4%87-odpowiedni-kolor-lakieru-r8/ Jest co prawda krótki, ale bardzo merytoryczny i znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje na temat doboru właściwego koloru Wink Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenie Smile Widzę, że na tej stronie poza artykułami na temat motoryzacji i lakiernictwa jest też forum Smile Przejrzę sobie jeszcze w wolnej chwili wątki. Mam nadzieję, że dzięki temu uda mi się dobrać coś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1475

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, cieszę się że ci pomogłam Smile Ja sama dość często zaglądam na tę stronę, jak mam problemy z samochodem itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Nie Cze 21, 2020 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam, że w zależności od rodzaju i koloru lakieru to ceny samochodów się różnią. Jeszcze nie jestem zdecydowana nawet na model auta, a co dopiero lakier. Dopiero jak już będę rozmawiać doradcą BMW Bawaria Motors Warszawa, to liczę, że mi doradzi w kwestii wyboru odpowiedniego. Mają teraz bardzo ciekawy wybór samochodów. Zarówno nowych jak i używanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1138

PostWysłany: Sob Gru 11, 2021 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolor samochodu moim zdaniem to jest bardzo indywidualna sprawa i ja także jestem zdania, że jak najbardziej takie rzeczy muszą być wykonane profesjonalnie. Co do lakieru to również przyda się miernik grubości lakieru samochodowego od https://e-volt.pl/3-mierniki-grubosci-lakieru aby wiedzieć jak gruba jest jego powłoka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asystent
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 265
Skąd: Malbork

PostWysłany: Sob Gru 11, 2021 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłem na imprezie u kolegi i zaparkowałem samochód u niego na osiedlu. Niestety, jakiś facet porysował mi karoserie kluczem, bo stanąłem na jego miejscu. Na miejscu nie było zamontowanych żadnych kamer oraz nikt nie widział tego zdarzenia, dlatego raczej nie dostanę żadnego odszkodowania. Zależy mi na znalezieniu takiego lakiernika - moglibyście polecić mi jakąś firmę? Znajomy polecił mi lakiernię samochodową https://auto-lakiernik.pl/, bo mówi, że pracują tam specjaliści w swoim fachu. Co myślicie o tej firmie, warto im zaufać? Będę wdzięczny za wasze opinie!
_________________
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anka87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2021
Posty: 64

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to powierzyć sprawdzonej mieszalni lakierów samochodowych. Znam świetne miejsce - lakiernię ABIS, tu kontakt do nich https://www.abis-autolakiery.pl/kontakt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy