FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
alarm do domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martuś81
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 3

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 9:21 am    Temat postu: alarm do domu Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim!
Potrzebuję znaleźć firmę oferującą systemy alarmowe bydgoszcz , znacie może jakąś godną polecenia? Zależy mi na sprawdzonej firmie, której będę mogła zaufać.
Z góry dzięki za pomoc! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Nie Sty 02, 2022 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring to nasze bezpieczeństwo ja przy domu mam ale mąż sam kupił i zainstalował z Lanberga zestaw 6 kamer i wszystko działa po co brać firme do montazu jak mozna samemu i jakie oszczędności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Nie Sty 02, 2022 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring to nasze bezpieczeństwo ja przy domu mam ale mąż sam kupił i zainstalował z Lanberga zestaw 6 kamer i wszystko działa po co brać firme do montazu jak mozna samemu i jakie oszczędności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Mamy duży dom na przedmieściach Poznania. Często wyjeżdżam służbowo i żona z dziećmi jest sama nawet dwa tygodnie. Ja się czuję lepiej, jak wiem, że jest bezpieczna. Monitoring to podstawa. Nam montaż systemów alarmowych wykonała firma Sold https://sold.com.pl/systemy/montaze-systemow-zabezpieczen/. Polecam. Współpraca z nimi jest na wysokim poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 10:44 am    Temat postu: Re: alarm do domu Odpowiedz z cytatem

Martuś81 napisał:
Hej wszystkim!
Potrzebuję znaleźć firmę oferującą systemy alarmowe, znacie może jakąś godną polecenia? Zależy mi na sprawdzonej firmie, której będę mogła zaufać.
Z góry dzięki za pomoc! Very Happy

Ja korzystam z pomocy Juwentusu. Systemy alarmowe: https://juwentus.pl/pl/systemy-alarmowe wprowadziłam zarówno w domu, jak i w moim salonie kosmetycznym. To już przeszło pół roku i, na szczęście, nic się nie działo, ale przynajmniej jestem spokojna, że w razie czego biznes i domownicy są bezpieczni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy