FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
JEM CO CHCĘ - opinie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon Gru 27, 2021 9:52 am    Temat postu: JEM CO CHCĘ - opinie Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim Smile czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z terapii z psychodietetykiem z firmy Jem Co Chcę ? Przed świętami trafiłam na wzmiankę na ich temat gdzieś na facebooku i przyznam, ze sama mam ochotę skorzystać z takiej pomocy. Czy warto ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Pon Gru 27, 2021 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tej konkretnej firmy nie znam ale już sama nazwa zachęca Smile a tak na poważnie to też miałam jakiś czas temu przygodę z psychodietetykiem ( ale tu u siebie w Anglii) i myślę, ze to było najlepsze co mogłam dla siebie zrobić, tu sama dieta nie wystarczy, trzeba zmienić podejście, wypracować nowe nawyki. i wcale nie trzeba się przy tym katować jakimiś restrykcyjnymi dietami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksimonis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pon Gru 27, 2021 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taka dieta pudełkowa jest opłacalna również dla dwóch osób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

autorce postu nie chodzi raczej o catering pudełkowy a sesje terapeutyczną z psychodietetykiem, to jednak co innego Smile jem co chcę znam i polecam, dzięki Monice jestem dziś zupełnie inną osobą niż jeszcze kilka miesięcy temu. Schudłam sporo owszem, ale najwazniejsze jest to, ze udalo mi się ( bez trudu!) zmienić nawyki na te zdrowsze. Pełna energii, wiecznie nakręcona, w końcu dobrze się wysypiam. No mogłabym tak wyliczać w nieskończoność Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@pinki dokladnie tak, trafiłaś w 10 Smile i dzieki za podzielenie się swoją historią, też jest bardzo motywująca. mam nadzieje, ze za kilka miesięcy i ja będe na tym etapie co Ty teraz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emse
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 299

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdrowa dieta nie polega na tym, żeby się głodzić, tylko jeść pełnowartościowe i odpowiednio zbilansowane posilki. https://odchudzanie.medicover.pl/ tutaj w klinice maja dobrych dietetykow , ja dzieki temu ze korzystam z pomocy profesjonalisty wypracowalam w sobie prawidlowe nawyki zywieniowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie, ze głodzenie się to najgorsza z opcji. to nic nie zmienia, nie poprawia. wrecz przeciwnie! jestem zadania, że trzeba przede wszystkim ustabilizować swoje podejście do jedzenia, każdy kto miał z tym kiedykolwiek jakiś problem to wie o czym mówie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ond3kd32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to zdrowe?
-
Podnośniki towarowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pragnę tylko poinformować, ze jestem już po pierwszym spotkaniu z Moniką z Jem co Chcę Smile jestem pozytywnie nastawiona, czuje, ze z nią dam radę przez to przejść. gdyby ktoś z Was potrzebował takiej pomocy i wsparcia to łapcie namiar https://jemcochce.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

evelajna napisał:
pragnę tylko poinformować, ze jestem już po pierwszym spotkaniu z Moniką z Jem co Chcę Smile jestem pozytywnie nastawiona, czuje, ze z nią dam radę przez to przejść. gdyby ktoś z Was potrzebował takiej pomocy i wsparcia to łapcie namiar https://jemcochce.pl/.


evelajna no to super, ważne, ze pierwszy krok już za Tobą. teraz tylko obserwuj jak to się wszystko magicznie będzie zmieniać i poprawiać za sprawą Moniki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbórek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 21

PostWysłany: Sro Lut 09, 2022 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ond3kd32 napisał:
jest to zdrowe?]


korzystanie z porady psychodietetyka? bardzo zdrowe! takie rady są na wagę złota Very Happy choć jeszcze niezbyt popularne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schwarz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 22

PostWysłany: Sro Lut 09, 2022 1:52 pm    Temat postu: Jem co chcę Odpowiedz z cytatem

Jak u Was wygląda sytuacja z jedzeniem? Zdrowo się odżywiacie? Macie czas na gotowanie? No bo u mnie z tym bywało różnie. zazwyczaj nie miałem czasu na przygotowanie zdrowych posiłków i nie ukrywam, ze stołowałem się na mieście i jadłem głównie fastfoody. Postanowiłem z tym skończyć, bo przez takie posiłki zrujnowałem sobie zdrowie. Teraz czasu też nie mam, ale zamawiam sobie zdrowe posiłki w postaci cateringu. https://bedietcatering.pl/legionowo/ przygotowuje dla mnie odpowiednio zbilansowane posiłki, które są bardzo smaczne i sycące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1128

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka jest prawda gdyż na dobrą sprawę każdy z nas zazwyczaj je co chce i ja również staram się jeść jak najbardziej zdrowo. Teraz już dokładnie wiem, że gotowanie na parze jest faktycznie bardzo fajnym rozwiązaniem i oczywiście każdemu takie coś polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbórek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 21

PostWysłany: Nie Mar 20, 2022 8:12 am    Temat postu: Re: Jem co chcę Odpowiedz z cytatem

schwarz napisał:
Jak u Was wygląda sytuacja z jedzeniem? Zdrowo się odżywiacie? Macie czas na gotowanie? No bo u mnie z tym bywało różnie. zazwyczaj nie miałem czasu na przygotowanie zdrowych posiłków i nie ukrywam, ze stołowałem się na mieście i jadłem głównie fastfoody. Postanowiłem z tym skończyć, bo przez takie posiłki zrujnowałem sobie zdrowie. Teraz czasu też nie mam, ale zamawiam sobie zdrowe posiłki w postaci cateringu. bedietcatering.pl/legionowo przygotowuje dla mnie odpowiednio zbilansowane posiłki, które są bardzo smaczne i sycące.


No jest to jakieś rozwiązanie ale na chwilę. jak wrócisz do gotowania samemu to znów możesz wpaść w pułapki dietetyczne, które nie wpłyną korzystnie na wagę i figurę. a psychodietetyk nauczy na całe życie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 941

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to ja tego typu produkty zazwyczaj zamawiam przez internet. Ostatnio trafiłam na stronę bardzo ciekawego sklepu, mianowicie https://www.bee.pl/producent/bio-planet Jeżeli jeszcze go nie znacie, to czym prędzej tam zajrzyjcie, bo można trafić na naprawdę ciekawe promocje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy