FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gogle

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 6:10 am    Temat postu: Gogle Odpowiedz z cytatem

Hej! Potrzebuje pilnie zakupic gogle na snowboard. Możecie polecić jakis dobry model? Dzieki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj do sklepu https://www.bornonboard.com/pl/. Ja tam kupowałam gogle dla siebie i dla męża i są naprawdę super i pod względem jakości (system wysokiego kontrastu HCS+ w szybkach, magnetyczne szybki) i pod względem stylu. Mają duży wybór i męskich i damskich gogli często od znanych i cenionych projektantów. Dodatkowo bardzo fajną opcją jest ubezpieczenie od kradzieży i zgubienia w cenie gogli one family .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3876

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2023 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uprawianie zimowych sportów warte jest odpowiedniego przygotowania. Wszystko co potrzebne znajdziesz zaglądając do https://www.mountainexplorers.pl/. Podczas mojej wizyty w tym miejscy byłam zachwycona obsługa która pomogła mi wybrać odpowiedni sprzęt. Posiadają dużą wiedzę co pozwala na dokonanie najlepszej decyzji zakupowej. Asortyment jaki posiadają to znane marki jak Black Diamond, Patagonia, Deuter, Ortovox, Schöffel, Halti, Karpos, Scarpa, Arcade, Hydo Flask, Slowtide, La Sportiva, Rudy Project, Camelbak, Sea to Summit, Maloja oraz wiele innych. Koniecznie zajrzyj do tego sklepu a z pewnością otrzymasz dokładnie to czego potrzebujesz w rewelacyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 720

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o okulary górskie , to według mnie warto w tym kierunku zwrócić uwagę na firmę gog-eyewear.pl , ponieważ mają oni sprawdzonej jakości takie produkty. Poza tym macie ta też spory wybór w poszczególnych modelach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy