FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
amazon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jurek65656
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 5:31 pm    Temat postu: amazon Odpowiedz z cytatem

Cześć, jest tutaj ktoś ma doświadczenie z prowadzeniem sprzedaży an Amazonie? Interesuje mnie jak wygląda reklama Amazon - czyli innymi słowy jak wypromować swoje ogłoszenia na Amazonie tak aby były dobrze widoczne dla potencjalnych odbiorców. Łatwo można znaleźć poradniki dotyczace prowadzenia sprzedaży za pomocą własnego sklepu internetowego. Ale ciężko znaleźć materiały w j. polskim, które dotyczą tego jak poprowadzić sprzedaż na Amazonie. Macie może jakieś wskazówki lub znacie kogoś kto pomaga w prowadzeniu sprzedaży na Amazonie w sposób kompleksowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hamill.queenie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Lis 14, 2023 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprzedaż na Amazon, to według mnie jest to platforma sprzedażowa naprawdę godna uwagi. Sam zastanawiam się, czy nie rozpocząć tam sprzedaży własnych produktów. Czy macie może jakieś rady w tym zakresie? Na razie zapoznałem się z takim artykułem - https://goni.to/jak-sprzedawac-na-amazon/. W sposób kompleksowy wyjaśnione w nim jest, jak się tam zarejestrować, jak wybrać plan sprzedaży i model logistyczny oraz jak przygotować zdjęcia i listingi. Co jeszcze według was warto jest wiedzieć przed rozpoczęciem tam sprzedaży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy