FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Łóżko dla dziecka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
susz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 11:10 pm    Temat postu: Łóżko dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o różnych tematycznych łóżkach dla dzieci? Takich przypominających samochody, statki czy karety? Bo zastanawiam się, jak długo takie łóżko będzie odpowiadać mojemu obecnie 4-letniemu synkowi, kiedy się zbuntuje i powie, że jest już na nie "za stary". Bo nie chcę przecież kupować mu nowego łóżka za jakieś 2 lata Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie łóżeczka może i faktycznie wyglądają fajnie ale w mojej opinii nie zdają swojej roli. Niestety ale dziecko szybko rośnie tak więc nie wiem czy jest to opłacalny zakup.
Nie lepiej byłoby dziecku kupić taką wersalkę jak na przykład ma w swojej ofercie brw: http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/wersalki/
Jak widzisz niektóre z nich są w zabawnych i ładnych kolorach tak więc powinna się dziecku spodobać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gosiaczek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 30

PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie dobrym pomysłem będzie kupienie normalnej wersalki lub łóżka i jakiegoś ciekawego kocyka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morizon
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 55

PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz na to łóżeczko?
http://www.skapiec.pl/site/cat/2606/comp/7657620#from78859
Jest proste ale wygodne i powinno być odpowiednie zarówno dla dziewczynki jak i chłopaczka Wink
Myślę,że powinniście być zadowoleni z wyboru łóżeczka.
Pozdrawiam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
susz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szampanska napisał:
Takie łóżeczka może i faktycznie wyglądają fajnie ale w mojej opinii nie zdają swojej roli. Niestety ale dziecko szybko rośnie tak więc nie wiem czy jest to opłacalny zakup.


Ale niektóre takie łóżka są długie - np. to na zdjęciu, z epinokio.pl, ma długość 180 cm, powinno wystarczyć na kilka lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Z zachodu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 70

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja może podam coś bardziej ekstrawaganckiego, ale może też spodoba się to dziecku. Chodzi o takie łóżko na antresoli. Co o tym myślicie, dziecko może się poczuć jak w jakieś indyjskiej baśni, gdzie leżało się na takim łożu otoczonym z każdej strony materiałem i na takim podwyższeniu. Przyznam się, że sam z chęcią bym sobie takie łóżko zafundował, ale niedawno też wyposażaliśmy sypialnie, więc przez najbliższe lata nie ma takiej możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 102

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne to łóżko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agas-z
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To naprawdę ciekawy pomysł! Smile a niedawno natrafiłam na tego typu łóżko: http://www.arena.pl/lozko-parterowe-samochod-12-kolorow-z-materacem-transport-gratis,716279.html Spełnienie marzeń każdego małego chłopca! Który z nich nie pragnie kariery kierowcy rajdowego? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że takie łóżko starczy na 2-3 lata. Szkolne dziecko już pomału z takich bajerów wyrasta i woli coś bardziej "młodzieżowego". Dla osób, które mogą pochwalić się dużym budżetem to na pewno fajna opcja, ale dla pozostałych to wyrzucenie pieniędzy z błoto i fanaberia. Zawsze byłam większą zwolenniczką kupowania dorosłych łóżek dla dzieci, drewnianych z dobrym materacem, tego typu: http://www.urokdrewna.pl/lozko-drewniane-bukowe-filonek-90-200-p-206.html . Jeśli zakup będzie dobry to posłuży łóżko kilka-kilkanaście lat. Wystarczy kupić kolorową kołderkę, dodać bajkowe aplikacje jeśli dziecko jest małe, by czuło się bardziej przytulnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Z zachodu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 70

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc jestem dość sceptyczny jeżeli chodzi o takie łóżka. Pamiętajcie, że dzieci niezwykle szybko rosną, warto więc urządzić pokój niemowlaka w taki sposób, by w przyszłości móc go łatwo dostosować do starszego dziecka, coraz bardziej ciekawego świata i samodzielnego. Tutaj macie ciekawe pomysły na właściwe wyposażenie pokoju dziecka. Nie ma co przesadzać z jakąś ekstrawagancją pod tym względem, bo może dziecko samo takiego czegoś nie chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagi44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 6

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w zupełności z @ Z zachodu, również uważam, że nie ma co kombinować w tej kwestii. Dziecko urośnie i będzie problem, bo łóżko okaże się za małe i znów trzeba będzie kupować nowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qreizi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 02, 2014 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że takie łóżka to super sprawa, mój 4 latek ma łóżko w kształcie samochodu już od roku, jesteśmy bardzo z niego zadowoleni! Kupiliśmy go dlatego, że mały nie chciał już spać w łóżeczku i przychodził do nas, a odkąd ma to łóżko to nawet kładzie się w południe na nie i bajki ogląda :) I nie wygląda na to, ze w przeciągu kilku najbliższych lat miałabym zmieniać mu to łóżko.
_________________
Najlepsze przedszkole gdańsk. Mój synek do niego uczęszcza i jest bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Sro Lip 30, 2014 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie takie tematyczne łóżka to świetna sprawa. Do nich można dostosować cały pokój...np. do łóżka w kształcie auta dobrać odpowiednią tapetę itp. To nawet świetny pomysł na pokój dla nastolatka, który z pewnością ucieszy się z takiej niebanalnej aranżacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doppler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 8

PostWysłany: Pią Sie 01, 2014 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są drogie, to fakt, ale jaką można dziecku sprawić radość takimi mebelkami Smile Dla chłopców fajne są te samochodziki http://mebledladziecka.com.pl/5-meble-zestawy . Dziewczynki głównie w zamkach gustują, ale wcale się nie dziwię, bo jak byłam mała, sama konstruowałam takie budowle z koców i krzeseł Smile To były czasy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze tematyczne łóżka drewniane ma sklep http://visby.pl Smile zerknijcie tam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy