FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rozwód Gdańsk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Czw Mar 09, 2023 8:50 pm    Temat postu: Rozwód Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Jaki adwokat z doświadczeniem w temacie rozwodów? Kogo polecacie? Gdzie udać się po pomoc? Nie ukrywam, że nie wiem jeszcze jak działać, więc taka pomoc jest mi bardzo potrzebna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 438

PostWysłany: Czw Mar 16, 2023 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz szukać sobie odpowiedniej pomocy i to jak najszybciej. Jeśli rozwód nie jest z Twojej winy, to walcz o swoje. Wybierz sobie tylko odpowiednią pomoc prawną. Ja mogę np. podpowiedzieć mecenasa Mindykowskiego z Gdańska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jdubuque
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 17, 2023 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy przy sprawie rozwodowej można skorzystać z pomocy detektywa w celu zdobycia dowodów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal022
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 70

PostWysłany: Czw Mar 23, 2023 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie walczcie o swoje, jeśli oczywiście są podstawy i możliwość! A mecenas Mindykowski? Widzę, że ma spore doświadczenie, więc chyba będzie naprawdę spoko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Pią Mar 24, 2023 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za Wasze informacje! Mam nadzieję, że w końcu będę gotowa na ten krok i znajdę odpowiednie wsparcie prawne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Maj 27, 2023 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób przechodzących przez rozwód, zrozumienie zasad podziału majątku jest kluczowe. Znalazłem bardzo pomocny artykuł na stronie https://iturek.net/miejscowosci/co-sie-wlicza-do-podzialu-majatku-po-rozwodzie, który dostarcza wiele praktycznych informacji na ten temat. Warto go przeczytać, aby lepiej zrozumieć ten proces.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pią Cze 30, 2023 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atutem skorzystania z usług prawnika od rozwodów jest oszczędność czasu i stresu. Rozwód to emocjonalnie trudny czas, a odpowiednie wsparcie prawne może pomóc złagodzić obciążenie i skrócić czas trwania procesu. Prawnik od rozwodów zajmie się wszelkimi formalnościami i procedurami, co pozwoli nam skupić się na regeneracji emocjonalnej i budowaniu nowego początku. Zerknijcie sobie na tę stronę https://www.kancelariamlynska.pl/adwokat-rozwod-gdansk/ . Macie tam sporo pomocnych artykułów dotyczących rozwodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy