FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
W jaką lokatę warto jest zainwestować?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 10:26 am    Temat postu: W jaką lokatę warto jest zainwestować? Odpowiedz z cytatem

Ta strona internetowa zawiera porównanie ciekawych lokat - zastanawiam się w którą z tych trzech na najwyższych pozycjach warto jest zainwestować. Może mi doradzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie nad tą z pierwszej pozycji Wink. Wszystko zależy też od tego, jaką kwotę chcesz na tej lokacie ulokować i na ile. Zajrzyj na porównywarkę lokat typu bankier.pl. Tam jest to wszystko na bieżąco aktualizowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej spostrzegawczy już wiedzą, że lokaty się zupełnie nie opłacają, nadchodzi era nowych sposobów inwestowania oszczędności, za kilka lat, jak ludzie przestaną się bać nowości, najbardziej uznawanym sposobem na dodatkowy dochód z oszczędności stanie się inwestowanie w obligacje korporacyjne, warto już teraz odpowiedzieć sobie na pytanie, co się bardziej opłaca: lokata czy obligacje? I zacząć zarabiać zanim inni wpadną na ten sam pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wolał konto oszczędnościowe jak lokatę. W niektórych bankach jest porównywalne oprocentowanie na takich kontach do lokat. i pieniądze zawsze mamy pod ręką i nie zamrożone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety kompletnie nie znam się na lokatach - nie mam nawet z czego zainwestować pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolek112
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 33

PostWysłany: Pon Mar 03, 2014 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam w lokaty nie idę .. szkoda pieniędzy .. blokowanie środków, a tak naprawdę zarobek 5-6% nie robi dla mnie satysfakcji .. zarobek w granicy 40% rocznie byłby zadowalający ale nie 5-6 Smile
_________________
Zajmuje się sprzedażą przyczep samochodowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Nie Kwi 06, 2014 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokata to bardzo dobry pomysł teraz tylko decyzja gdzie konkretnie. ja czytałam że Skok Wołomin daje 4,0% na lokacia a zaś PKO tylko 3,5% ale pochodz po bankach popytaj jeszcze wiecej sie dowiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kartonowalala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 44

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamiast na lokatę to zdecydowałam się na konto oszczędnościowe. Zaczynam dopiero oszczędzać więc wiadomo, że nie mam żadnej dużej sumy żeby móc ją wpłacić na lokatę. Wybierając konto też kierowałam się porównywarką no bo nie jestem w stanie zapamiętać jakie konto co ma fajnego no i co jest teraz na topie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra lokata to akcje a udziały z resztą też, niestety ryzyko jest, ale cos za coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz nie opłaca się inwestować w lokaty, lepiej zdecydować się na inwestycję w spółki Skarbu Państwa oraz spółki samorządowe, które wykazują wysoką stopę zwrotu. Może zainteresuje Was ta strona http://inwestujzarabiaj.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xspolwars
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to kupić coś, co zyska na wartości w niedalekiej przyszłości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lokatę to raczej żadną bo oprocentowanie jest teraz bardzo kiepskie. Pomyśl może o inwestycji w złoto inwestycyjne. Na tej stronie masz listę najczęściej kupowanych w tym celu złotych monet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniqa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 30

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też szukam jakiegoś pomysłu na inwestowanie. Myślałam nad inwestowaniem w walutę. Widziałam, że tu są aktualne kursy walut https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut . Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 8:47 am    Temat postu: Lokata Odpowiedz z cytatem

A ja mogę Wam zarekomendować lokatę w santander banku. Skorzystałam z niej ponad rok temu i mogę liczyć już teraz na całkiem niezły zarobek, który za jakiś czas pewnie jeszcze podskoczy, bo założyłam lokatę na dwa lata. Jakby któraś z Was była na tyle zainteresowana ,to mogę odesłać tutaj. Można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, które naprawdę mogą zainspirować - https://www.santanderconsumer.pl/lokaty/. Ponadto, kochani moi, nie ma co "zamrażać" gotówki, bo w ten sposób inflacja sprawi, że nasze oszczędności stracą na wartości nabywczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 12:52 pm    Temat postu: Lokatom mówię nie Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie postu, lokaty to dla mnie złe rozwiązanie. Człowiek zamraża swoje pieniądze na długi czas, w związku z czym nie może z nich korzystać, kiedy mu się podoba. A przecież różnie bywa. Dlatego ja wybieram konto. Ostatnio z pomocą porównywarki z linku szukałam konta dla młodych i podobnie zrobię z kontem oszczędnościowym. Nie znam lepszego sposobu, ale wiem na pewno, że lokatami nawet się nie zainteresuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy