FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wakacje poza europą
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 5:44 pm    Temat postu: Wakacje poza europą Odpowiedz z cytatem

Zawsze wakacje spędzaliśmy albo w kraju albo w samej europie. Nie bardzo było gdzie i kiedy wyjechać. Ale może jest własnie pora by zaplanować jakiś ciekawszy kierunek? Coś innego niż europa? Nie boje się wyzwań Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Sonia35
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 12

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie jeździliście dalej niż Europa to może na początek wybierzcie się do Azji.Mam w rodzinie podróżników,którzy co roku starają się wybrać jakiś inny kraj do zwiedzania.Europe zjechali już dawno ,a teraz próbują zmierzyć się z Azją.Z tego co słyszałam to w przyszłym roku planują wyjazd do Uzbekistanu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę spędzać wakacje na miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcemy miec fajne i dluzsze wakacje to takze takie z biurem podrozy sie nam sprawdza. Tu https://www.coraltravel.pl/ mozemy znalezc fajne biuro, ktore sie zatroszczy o wszystko podczas naszych wakacji. Planujecie sobie juz wakacyjne urlopy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wakacje na innym kontynencie, to może Afryka? Znalazłam ofertę biura podróży - http://ctpoland.com.pl/wycieczki/namibia,-zimbabwe,-botswana-sen-o-afryce . W planie wyprawy np. wyjazd w kierunku Pustyni Namib, wyprawa do Parku Narodowego Namib-Naukluf, rejs katamaranem po zatoce i możliwość zobaczenia fok oraz wielorybów. Cudownie się zapowiada! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sonia35 napisał:
Jeżeli nie jeździliście dalej niż Europa to może na początek wybierzcie się do Azji.Mam w rodzinie podróżników,którzy co roku starają się wybrać jakiś inny kraj do zwiedzania.Europe zjechali już dawno ,a teraz próbują zmierzyć się z Azją.Z tego co słyszałam to w przyszłym roku planują wyjazd do Uzbekistanu.


Uzbekistan brzmi ciekawie. Tylko nie spotkałam się z ofertą biura, które ma taki kierunek u siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 106

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja praktycznie w większości spędzam wakacje poza Europą i wydaje mi się, że jak się jedzie z głową to nic złego się nie stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak planujecie poza UE wyjechać to koniecznie poczytajcie na temat ubezpieczeń https://kioskpolis.pl/w-jakich-sytuacjach-ubezpieczenie-turystyczne-nie-bedzie-dzialac/ , żeby potem się nie okazało że ubezpieczyciel nie chce kasy wypłacić. A jest taka możliwość w specyficznych sytuacjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veroniqe90 napisał:
Uzbekistan brzmi ciekawie. Tylko nie spotkałam się z ofertą biura, które ma taki kierunek u siebie.


Zerknij na ofertę Wytwórni Wypraw oni właśnie wprowadzili ten kierunek do swego portfolio. Myślę, że wycieczka ta może być ciekawa, a dzięki świetnej organizacja Wytwórni uda Ci się wiele zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Veroniqe90 napisał:
Uzbekistan brzmi ciekawie. Tylko nie spotkałam się z ofertą biura, które ma taki kierunek u siebie.


Zerknij na ofertę Wytwórni Wypraw oni właśnie wprowadzili ten kierunek do swego portfolio. Myślę, że wycieczka ta może być ciekawa, a dzięki świetnej organizacja Wytwórni uda Ci się wiele zobaczyć.


12-sto dniowa wycieczka jak widzę w ich ofercie. Ciekawy program jak widze na ich stronie. Parę miejsc całkiem ciekawych ale o wielu nawet nie słyszałam i prawdę powiedziawszy dopiero teraz ten kierunek studiuję. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie boisz się wyzwań to co powiesz na Stany Zjednoczone? To już naprawę poważny wyjazd. Samo to, że trzeba mieć wizę może stanowić problem. To bardzo ciekawy kierunek. Ich kultura i sposób bycia znacznie różnią się od naszych. Co ciekawego można tam zobaczyć opisuje blog http://american-trips.pl/ Sama postawiłabym na Nowy Jork, bardzo chciałabym zwiedzić Central Park i zobaczyć te wszystkie drapacze chmur.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba szukać fajnych okazji na wycieczki. No a jak chcecie najtaniej podróżować to wybierzcie się na wakacje autostopem - to jest przygoda. Też fajną opcją na pewno jest czarter jachtów. Wtedy możecie ze znajomymi fajnie pobawić się na wodzie. Zobaczcie sobie oferty takich wakacji na https://www.globtourist.com Możecie postawić na rejsy, lub też własnie na czarter jachtu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jeżdżę na wakacje poza Europę. Zazwyczaj wyjeżdżam z biurem podróży www.lachmanski.pl, które ma szeroki wybór egzotycznych wycieczek. Polecam wam się z nimi skontaktować jeżeli chcecie przeżyć prawdziwą przygodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z bratem i kumplami jedziemy jesienią na wakeboard do Turcji - Wake Camp Hip-Notics https://ehschool.pl/pl/oferta/wyjazdy-i-obozy/turcja-2019-pazdziernik-wake-camp-hip-notics-12-dni-nowy-hotel To świetne miejsce dla miłośników sportów wodnych jak wakeboard, narty wodne czy wakeskate. Okolica boska i jesienią temperatura ok. 30 stopni, można nieźle odpocząć od naszej szaroburej jesieni. Byliśmy tam rok temu i stwierdziliśmy, że musimy wrócić, no to wracamy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tatum87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Bielsko Biała

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 8:06 am    Temat postu: wycieczka Odpowiedz z cytatem

Jakie inne kierunki oprócz Turcji są warte tego, aby wziąć je pod uwagę, gdy wybieramy kierunek naszej podróży? Jeżeli chodzi o mnie to lubię podróżować jesienią.
_________________
wycieczki zagraniczne bielsko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy