FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
weekend z rodziną

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 8:25 am    Temat postu: weekend z rodziną Odpowiedz z cytatem

Sobota i niedziela w Warszawie to frajda dla całej naszej rodziny. A to dlatego, że mamy w pobliżu Restaurację Akademia, którą zawsze wtedy chętnie odwiedzamy. Sami kiedyś tu wpadnijcie, a się przekonacie. Zaskoczy Was miła obsługa i sztuka kulinarna tego lokalu. Słyną z rodzinnych weekendowych obiadów zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Warto skorzystać z takiej oferty. Dla maluchów to też jest wyjątkowa frajda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie się mieści ta restauracja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja we Wroclawiu ostatnio bylam w restauracji Ok Wine Bar http://www.okwinebar.com/ - przeswietna kuchnia jak i wystroj lokalu. Z pewnoscia sie jeszcze tutaj wybiore Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że mieszkając pod Warszawą wolałbym raz na jakiś czas spędzić weekend z rodziną gdzie indziej. Gdy zrobi się cieplej (może majówka?) chciałbym pojechać na Dolny Śląsk, w ubiegłym roku poznałem tam fajne miejsce gdy zostałem zaproszony na ślub kuzyna- restaurację Styl 70 oraz hotel należący do tego obiektu. Wszystko co piszą na stronie http://restauracjastyl70.pl/przyjecia/przyjecia-weselne/ pokrywa się z realiami a ja mógłbym dodać jeszcze więcej superlatyw od siebie. Przede wszystkim okolica jest bardzo ładna i sprzyja nie tylko imprezom ale i rodzinnemu wypoczynkowi. Bardzo mi zasmakowały również tamtejsze potrawy, na weselu jadłem m.in/ pyszne regionalne ciasto (kołocz), wielce ciekaw jestem czy na co dzień w restauracji serwują takie dania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Restauracja Szczawnica https://restauracja-szczawnica.pl/ jest świetnym miejscem na spędzenie czasu z rodziną, ciesze się, że będąc w górach trafiliśmy na to miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
altenwerth.mariela
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszyn jest bardzo ładnym miastem i na pewno nie można się tam nudzić a przez weekend jak najbardziej dużo się zobaczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak! Przecież dzisiaj możecie zatrzymać się gdzie tylko chcecie. Mamy w kraju wiele bardzo ciekawych obiektów, które warto wziąć pod uwagę. Jak dla mnie, powinniscie zajrzeć do http://www.widnokrag.com.pl/ To wspaniałe miejsce, w którym możecie zatrzymać się podróżując do Sandomierza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy