FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wentylacja grawitacyjna czy mechaniczna?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blueone
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 39

PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 9:41 am    Temat postu: Wentylacja grawitacyjna czy mechaniczna? Odpowiedz z cytatem

Witam! Zastanawiam się nad zamontowaniem wentylacji mechanicznej u siebie w domu. Teraz w okresie zimowym, kiedy już grzejemy w domu nie chciałabym tracić ciepła przez otwieranie okien. Między innymi tutaj: http://www.centrumklima.pl czytałam o wentylacji z funkcją odzyskiwania ciepła. Czy ktoś wie, jak to się sprawdza w praktyce? Proszę o opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dembik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 71

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli konstrukcja budynku jest dobrze wykonana to wentylacja mechaniczna zupełnie mija się z celem. Takie jest moje zdanie. Czasami problem leży w konstrukcji druk wentylacyjnych, czasami problem jest bardziej błahy i wymiana kratek wentylacyjnych potrafi pomóc. Sam ostatnio wymieniłem kratki i powiem wam, że cyrkulacja powietrza dość znacząco się poprawiała w tych pomieszczeniach, a jak sobie sprawdzić w Sawpol - http://www.sawpol.pl/?cat,19 są to groszowe sprawy. Natomiast wentylacja mechaniczna to już całkiem duży wydatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy