FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wieczór panieński - pomysły
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eryczka
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak był wieczór panieński mojej przyjaciółki to od razu wybrałyśmy się do klubu https://rasputinclub.pl/ . Mieszkamy niedaleko Rzeszowa, także nie miałyśmy problemu żeby się tam dostać, a już nie raz słyszałyśmy że są tam świetne imprezy, no i teraz już na spokojnie możemy to potwierdzić, miejsce jest ekstra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
LubieDomy
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam to nieszczęsne zadanie, aby zorganizować wieczór panieński dla przyjaciółki i nie wiem jak się za to zabrać.W pierwszej kolejności to chyba znajdę klub na wieczór panieński kraków gdzie oferują też katering i alkohol, żebym nie musiała znowu tych usług gdzieś osobno zamawiać. Wolałabym tego nie schrzanić, bo taki wieczór ma się tylko raz w życiu Smile
Powrót do góry
jakub520
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wyjazd do Hotel SPA na Mazowszu?
Powrót do góry
Lokatorki
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibi napisał:
Co do prezentu na panieński to może jakiś gadżet erotyczny? Klasycznym wyborem będzie jakiś wibrator, ale oferta zabawek erotycznych jest teraz tak duża, że bez problemu znajdziesz też coś innego.

mam sprawdzona firmę wibratorów do polecenia. nazywa się smile makers i rzeczywiście wywołuje uśmiech na twarzy Very Happy jest bardzo delikatny i subtelny a nie wulgarny jak większość: https://horex.pl/smile_makers.html
kupowałyśmy psiapsi na panieński a potem sobie też kupiłam za jakiś czas bo mówiła że jest super Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: