FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Winda w domu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilek12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 20

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 10:48 am    Temat postu: Winda w domu Odpowiedz z cytatem

Kiedyś nawet nie myślałam o takim czymś jak winda w domu, jednak pewnie większość z Wam ma problemy ze swoimi rodzicami na starość. Nie mogą swobodnie chodzić lub sprawia im to dość duży problem. Dlatego zdecydowałam się aby im pomóc i zmontować symulatory wysokiej wierności. Popisałam do kilku firm i otrzymałam wycenę. Nie jest to tanie jednak na potrzeby domowe nie są one również tak skomplikowane jak w przypadku wind w szpitalach lub hotelach. Wybrałam jedną z firm i muszę powiedzieć, ze winda sprawuje się super. Od teraz rodzice mogą jak dawniej korzystać z domu zarówno jej dolnej jak i górnej część. Montaż przebiegł sprawnie, szybko i ekipa wiedziała co robi co było dla mnie najważniejszy żeby jak z niektórymi pseudo fachowcami nie musiałam się kłócić. Jeśli zastanawiacie się nad takim rozwiązaniem polecam. Pamiętajcie tylko ze do tego potrzeba ludzi z doświadczeniem a nie takich, którzy dają najtańszą ofertę na rynku i za wszelką cenę chcą pozyskać klienta. Rodzice zadowoleni, ja również bo troszkę obowiązków mi odeszło, a przede wszystkim są znowu samodzielni a nie zależni od innych.

Ostatnio zmieniony przez kamilek12 dnia Sro Maj 04, 2022 8:34 am, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że wina w domu naprawdę się przydaje i to nie tylko dla osób niepełnosprawnych. Jest praktyczna również, jeśli np. mamy małe dziecko. Po co taszczyć po schodach wózek i inne bagaże? Tutaj http://windadodomu.pl znajdziecie ciekawą propozycję w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, czego poszukujesz to tzw. platforma dla osób niepełnosprawnych, choć pomimo nazwy powinna ona być także idealnym wyborem dla osób starszych. Montowaliśmy coś takiego jakiś czas temu w domu moich teściów - za cały projekt i koncepcję odpowiedzialni są http://www.tryb-dzwig.pl/ . Wykonali kawał dobrej roboty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzę to z amerykańskich filmów, ale nie powiem, na starość by się przydała ")
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 6:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej jak ta starość nie zmusi się do takiej platformy i rób wszystko w tym kierunku by tak było. Bo z doświadczenia osób niepełnosprawnych wiem, że to wcale nie jest fajne korzystać z takich rzeczy. Każdy by chciał być zdrowy... Dlatego też chciałem Wam polecić sklep ze sprzętem dla niepełnosprawnych, gdzie ostatnio kupowałem dla członka swojej rodziny rotory rehabilitacyjne. Szczerze mówiąc produkt jest naprawdę wysokiej jakości i godny polecenia - tutaj strona dla zainteresowanych https://www.sklepmedicus.pl/pl/c/Rotory/141
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem windy osobowej, to najlepiej odezwać się do firmy Global lift, oni mają w tej kwestii duże doświadczenie, potrafią fachowo doradzić, udzielają wsparcia technicznego, zajmują się montażem. Można u nich kupić też części zamienne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są specjalne platformy dla osób niepełnosprawnych gdybyście takimi byli zainteresowani. Myślę, że w wielu domach mogłoby się coś takiego sprawdzić, bo bardzo często zdarza się tak, że starsze i schorowane osoby muszą poruszać się na wózku inwalidzkim. Myślę, że wiele firm może zaoferować bardzo dobre produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu możesz mieć taką platformę, ale w jakimś większym budynku musisz już zainwestować w taki dźwig hydrauliczny http://www.lift.pl/dzwigi/dzwigi-hydrauliczne . Według mnie firma jest sprawdzona, ma dobre referencje swoich klientów. Plusem jest miła obsługa, która w razie czego wszystko klarownie wytłumaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że to jest jednak zupełnie niepotrzebne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam taka winda dosyć szybko się popsuła. Sad Dlatego zdecydowaliśmy się zawiązać współpracę z firmą PAW-LIFT www.pawlift-serwis-dzwigow.pl .W trybie natychmiastowym doprowadzili windę do porządku , znów mogliśmy z niej korzystać! Całe szczęście. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filinga
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również się nad tym zastanawiałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emil07
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 127

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BK Dźwig to grupa specjalistów wspólnie realizujących zadania, których domeną są różnego typu dźwigi osobowe i w tym zakresie wykonują wszelkiego typu prace, mające na celu zapewnienie sprawnego działania każdej windy. Serwis to jedna z usług oferowanych przez https://www.bkdzwig.pl , bowiem poza regularnym konserwowaniem dźwigów, zarówno tych wykonywanych przez tą firmę, jak i wszystkich pozostałych, oferują również ich modernizację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilmer.kautzer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to nie jest dobry pomysł, domy nie są tak wysokie, żeby wymagały windy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas winda wymagała natychmiastowej renowacji. Z dnia na dzien się zepsuła i niestety nie moglismy nic na to poradzic. Kwestie konserwacji wolelismy powierzyc fachowcom. Padlo na https://dolpoldzwig.pl/ , zrealizowali nalezycie plan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerkawski54
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam starego psa i bez windy nie wyobrażam sobie życia. na szczęscie teraz mamy nową windę i jeździ zdecydowanie szybciej od starej Smile
_________________
https://www.kitesurf.pl/kurs-kitesurfingu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy