FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własna firma - trudna sprawa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 77, 78, 79  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co nas najbardziej przeraża jest najłatwiejsze Smile masz pomysł działaj - po co żałować że się nie próbowało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
loopaciak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niby tak trzeba działać ale po prostu co jeśli ktoś nie ma takiego charakteru i by nie umiał zarządzać ludźmi ? : ( bo jeśli o mnie chodzi to mam pomysł na biznes i mam trochę kasy odłożonej na start więc nie byłoby tak źle przecież : ) do tego zawsze powiatowy urząd pracy daje jakieś dofinansowania

Diabeł tkwi w szczegółach szkolenie z zamówień publicznych chcesz poznać ? wchodź!


Ostatnio zmieniony przez loopaciak dnia Wto Maj 05, 2015 1:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inflash
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 16, 2015 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się do tego charakteru nie ma to po co się pchać do otwierania firmy. Ludzie, którzy tworzą takie firmy muszą mieć po prostu mocny tupet i być po prostu bardzo przebojowi. Nie każdy taki jest przecież ; )) ja mam kuzyna z Finlandii co jak czasem tu przyjeżdża to bardziej spokojnej osoby od niego nie widziałem..

Na poprawę nastroju zajrzyj na mojego bloga http://kuferekolci.blox.pl/html.


Ostatnio zmieniony przez inflash dnia Czw Maj 28, 2015 9:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klimada
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale zawsze może być firma 1 osobowa ; ) jak tutaj przeglądałem forum to niektórzy w takiej pracują i co lepsze mają się całkiem dobrze hehe : ) tylko to trzeba mieć pomysł co takiego robić by mieć z tego zyski. Ja uważam, że po prostu taka firma to się działa jako frellancer i odpowiedni zakres usług się wykonuję

Oceń mojego bloga - http://dpochron90.mylog.pl/2015-02-17/innowacyjne_meble. Dziękuję za uwagi.


Ostatnio zmieniony przez klimada dnia Wto Cze 02, 2015 9:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamila_90 napisał:

Będziesz potrzebować aby ludzie dowiedzieli się o nowej marce


Jest jeszcze opcja byś zdecydowała się na audyt dla firmy, by ustalić w jakim kierunku warto pójść i pozyskać klienta. Wiem, że to nie jest łatwa sprawa, jak poczytasz o tym http://premium-consulting.pl/oferta/audyt-marketingowy-dla-firm to będziesz wiedzieć jak odpowiednio do tego podejść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krakowiczek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie coś takiego jak firma 1 osobowa ; ) w sumie nie jest to aż takie głupie bo najważniejsze czyli zus już będzie opłacony. Ja teraz tak chodzę właśnie na kursy z tego powodu, że właśnie no wiecie chciałbym uczyć w szkole jakiegoś przedmiotu i w miedzy czasie rozwijać powoli swoją firmę : )

Poświęć minutę na mojego bloga http://lotniczapodroz.tumblr.com/ - gwarantuję dobrą zabawę.


Ostatnio zmieniony przez krakowiczek dnia Pon Cze 15, 2015 11:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 1:26 pm    Temat postu: firma Odpowiedz z cytatem

Nie jest tak źle jak nas straszą czy się nam wydaje. Własna firma daje ogromne możliwości. Ale trzeba sobie ułatwić życie jak najbardziej. ja właśnie jestem na etapie rozglądania się za oprogramowanie które załatwi za mnie większość spraw kadrowo płacowych. znajomy polecił mi http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace Najbardziej podoba mi się to że współpracuje z płatnikiem bo z tego sporo korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dropczak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma jednooosbowa przy takich średnich lub małych usługach nie jest aż taka beznadziejna..Jeśli akurat o mnie chodzi to też się zastanawiam nad otwarciem takiej firmy tylko mam z tym problem gdzie ja z początku bym ponabierał jakiś klientów na jakiś mój sklep internetowy i nie wiem czy miałbym odpowiedni charakter do tego biznesu..

Sprawdźcie co u mnie nowego na http://supersprzetsportowy.blog.pl/.


Ostatnio zmieniony przez dropczak dnia Pon Cze 22, 2015 11:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o audyt to wiem, że firma Bizzit zajmuje się m. in. audytami i optymalizacją strony internetowej. Mają też w swojej ofercie marketing szeptany, o którym warto poczytać tu http://bizzit.pl/marketing-szeptany, ponieważ jest to na chwilę obecną jeden z najważniejszych aspektów każdej kampanii marketingowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziunka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak : ) ale czy ten marketing szeptany jest aż tak bardzo ważny nawet w kwestii 1 osobowej firmy ? Tutaj ja bym trochę polemizował i podchodził do tego nawet jakoś sceptyczniej. Bardziej chyba realnie szukać tych pierwszych klientów nie uważacie właśnie tak?

O mnie i o świecie na blogu http://makeinsurance.blog.de/2015/04/30/kiedy-warto-wykupi-263-ubezpieczenie-na-raka-20261908/ - poczytaj.


Ostatnio zmieniony przez madziunka dnia Pon Cze 29, 2015 1:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastejzia
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 12

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak i w terii tak w praktyce trzeba być dobrze zorganizowanym cżłowiekiem, żeby poprawnie prowadzić swój biznes. Dobrze jest miec kogoś do pomocy, ale w biznesie jest tak, ze nie ufa się nikomu w 100%, bo każdy chce zarobić...
_________________
"Dom to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale miejsce, gdzie Ciebie rozumieją"

J. M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kracy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ja bym się zdecydował na swoją firmę. W dziejszych czasach własna firma to dość duże ryzyko. Nie chodzi tu tylko o to, że raczej jesteśmy skazani na kredyt, ale też by wstrzelić się z własnym pomysłem w obecną sytuację na rynku i by udało się sprzedać. Oprócz tego dochodzą koszty ponoszone na firmę.

Może komuś spodoba się http://modernstylish.yolasite.com/, to mój nowy blog! Zapraszam


Ostatnio zmieniony przez kracy dnia Sro Lip 08, 2015 9:48 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamrnik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak własna firma to jest ryzyko ale przecież kto nie ryzykuję to jakoś nie piję szampana i co właśnie wtedy się dzieje jest trochę niedobrze nie uważacie hyhy Jeśli chodzi o mnie to po prostu no wiecie ja to może zaryzykuję i założę własną firmę tylko najbardziej się tego obawiam, że skąd miałbym właśnie wziąć klientów..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henius
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaję, że sprawa jak każda inna jak się będzie po prostu stanowczym i zdecydowanym to biznes się może udać. : ) oglądacie chyba czasami amerykańskie filmy to tam zawsze jest ten amerykański sen, który się spełnia właśnie z tego powodu iż aktor grający rolę w filmie po prostu no wiecie uparty jest i dąży do celu bez poddawania się !! : D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boxek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak trzeba na coś postawić..Zwykle jak się stawia na firmę to trzeba po prostu postawić wszystko na jedną kartę i już jest wtedy o wiele przecież lepiej : )jeśli chodzi o mnie to może kiedyś i ja zaryzukuję i otworzę swój jakiś biznes ale to jeszcze czas pokaże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 77, 78, 79  Następny
Strona 4 z 79

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy