FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 87, 88, 89  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to tak jakbyś był w pracy 24 godziny na dobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
p00mperiks
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest to prawda cały dzień na nogach trzeba być - wszystkiego trzeba dopilnować, żeby rano wszystko właśnie dobrze otworzyć a później właśnie wieczorem pozamykać i jeśli ktoś chcę mieć swój biznes to się musi liczyć z tym, że nie może mieć nigdy jak to się mówi olane na pracę...

____________________
Poznaj stronę http://kasiakfan.tumblr.com/ a sam się przekonasz ze,,,,,


Ostatnio zmieniony przez p00mperiks dnia Wto Kwi 28, 2015 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
singge
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba umieć też bardzo dobrze zarządzać ludźmi bo akurat nic się na to nie poradzi jak ktoś nie będzie chciał Ciebie słuchać z pracowników (wtedy takie kierowanie firmą jest niestety do luftu) jeśli chodzi o własny biznes to ciężko teraz wejść z czymś na rynek z innowacyjnym : ) trzeba szukać niszy chyba w mniejszych miejscowościach

Czy nas jeszcze pamiętasz odszkodowania z oc sprawcy z niskich cen!


Ostatnio zmieniony przez singge dnia Wto Maj 05, 2015 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 198

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat zarządzanie ludźmi nie jest niezbędne, jeśli masz firmę jednoosobową. Według mnie najważniejsze to dobrze wykonywać swoją robotę, a klienci sami się znajdą. Choć oczywiście trochę reklamy nie zaszkodzi. Najlepiej w atrakcyjnej formie. Można na przykład zamówić odzież reklamową, na przykład w hurtowni http://www.reflect.pl.
Ja właśnie w ten sposób starałem się promować swoją firmę. Koszulki dodawałem za darmo do zakupów, teraz część mieszkańców mojego miasteczka reklamuje mój zakład za darmo, nosząc je na co dzień. Najważniejsze to kupić takie, które są dobrej jakości i szybko się nie zeszmacą, wtedy ludzie chętnie będą je zakładać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crossik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale tak naprawdę co to jest firma 1osobowa ? Wtedy przecież wszystko się i tak samemu wszystko robi a wtedy o klientów jest gorzej bo kto Cie będzie polecał jak nie twój pracownik co : ) trzeba o tym pomyśleć

Pasjonujące historie opisane na blogu http://pieknyogord.yolasite.com/, zajrzyj koniecznie.


Ostatnio zmieniony przez crossik dnia Pon Maj 25, 2015 5:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inflash
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 16, 2015 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No firma 1 osobowa to już trochę słabo trochę wygląda - ale jak ktoś jest zaradny to i w 1osobę da sobie radę tylko tutaj po prostu trzeba być bardzo mocno jakimś zoorganizowanym i także wyjątkowo przedsiębiorczym. Bez tego akurat by nic ciekawego nie wyniknęło i tylko same straty jakby ktoś w jedną osobę nie zarobił sobie na zus..

W wolnej chwili wejdź na bloga https://otyliiprzepisnapiekno.wordpress.com/ - autor pisze bardzo ciekawe posty.


Ostatnio zmieniony przez inflash dnia Czw Maj 28, 2015 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szwagierro
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 15

PostWysłany: Wto Mar 17, 2015 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam taką firmę jedno osobową i prowadzi ją akurat mój szwagier - najczęściej się zajmuję tonerami, naprawą drukarek itp itd, źle mu to jakoś nie idzie ale u niego zaletą jest po prostu to, że akurat no wicie większym mieście więcej klientów

W zdrowym ciele, blogerski duch - poznaj mnie na http://ultra-agam.tumblr.com/.


Ostatnio zmieniony przez szwagierro dnia Wto Maj 26, 2015 1:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klimada
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To musi mieć sporty popyt na te jego usługi : ) chyba mieszka w jakimś większym mieście wojewódzkim, że to mu się kręci ; ) ja podziwiam tych ludzi co mają swoją firmę założoną bo jak teraz słlucham w telewizji jak to się w Polsce dzieje i jak wszyscy chcą się dorwać do kogoś jak ktoś za dobrze prosperuje i ma zyski

Tworzę nowego bloga - http://akrosny.blog.interia.pl/?id=3361421, czekam na porady dotyczące wyglądu.


Ostatnio zmieniony przez klimada dnia Wto Cze 02, 2015 9:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krakowiczek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwięcej to się zarabia tylko na usługach różnego rodzaju i to wszędzie w Polsce nawet też bardzo dużo..Tylko niestety co zauważyłem w branży IT bardzo dużo firm zagranicznych się tutaj sprowadza i zdecydowanie zabierają niestety miejsca innym takim lokalnym firmom, które chcą się jakoś przebić do końca ...

Ciekawy punkt widzenia - http://cudownewakacje.blog.se/. Mój blog.


Ostatnio zmieniony przez krakowiczek dnia Pon Cze 15, 2015 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dropczak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ogólnie na usługach się bardzo dużo zarabia..Uważam, żeby akurat być takim kierownikiem co po prostu umie dopiąć swoje wszystkie terminy to od zawsze trzeba mieć taki właśnie charakter do tego by w odpowiedni sposób zarządzać jakoś ludźmi. Jeśli o mnie chodzi to po prostu taka sprawa właśnie jest, że ja bym się na to chyba nie zdecydował..

Zapraszam na mojego bloga http://automatykaprzemyslowa.blog.com, a może stanie się Twoją inspiracją?


Ostatnio zmieniony przez dropczak dnia Pią Cze 19, 2015 9:14 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krakowiczek napisał:
Najwięcej to się zarabia tylko na usługach różnego rodzaju i to wszędzie w Polsce nawet też bardzo dużo..Tylko niestety co zauważyłem w branży IT bardzo dużo firm zagranicznych się tutaj sprowadza i zdecydowanie zabierają niestety miejsca innym takim lokalnym firmom, które chcą się jakoś przebić do końca ...


Najlepiej zarabia się na obsłudze wielkich firm i korporacji. Niezależnie od branży w jakiej działasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swojskimen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na korporacjach zdecydowanie się bardzo dużo zarabia bo akurat kto jak kto ale korporacja nie patrzy się aż tak bardzo dużo na koszt usługi..W sumie się teraz zastanawiam nad biznesem nad sklepem internetowym tylko po prostu jak myślicie skąd na to bym wziął klientów, żeby to wszystko rozkręcić?

Znajdź coś dla siebie-http://bezpieczenstwotopodstawa.yolasite.com/. Wejdź i skomentuj.


Ostatnio zmieniony przez swojskimen dnia Sro Cze 24, 2015 9:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety się na tym nie znam, więc wolę nie ryzykować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szumin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes jest spoko jak ktoś jest silnym człowiekiem i potrafi sobie radzić z problemami. Można zarobić, ale mozna też stracić nerwy. Jestem na swoim od 4 lat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o reklamę stron deweloperskich to mogę Wam polecić w zasadzie jedną firmę, która obecnie bardzo silnie trzyma sie na rynku. Home Deweloper:
http://pozycjonowanie.homedeweloper.pl/ - tutaj jest ich strona. Mają bardzo duże doświadczenie na tym polu i po prostu znają się na tym co robią. Sam mam własną firmę, jestem deweloperem. Od jakiegoś czasu korzystam z ich usług i mieszkania pojawiają się na wyższych pozycjach.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 87, 88, 89  Następny
Strona 4 z 89

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy