FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybieramy agencję nieruchomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
igator
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow Arrow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
franekkimono22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na agencje nieruchomości trafiłem z polecenia, kolega z żoną rok temu kupowali mieszkanie w warszawie trafili do Biura Nieruchomości Tur, po zakupie mieszkania stwierdzili ze pierwszy raz udalo trafic sie im na tak zorganizowana agencje, stwierdziłem raz sie żyje skoro z polecenia to musi byc ok. I oczywiscie miłe zaskoczenie. Pani która pomagała mi znaleźć mieszkanie, wesoła i usmiechnieta, uzbrojona w profesjonalizm w ciagu miesiaca znalazla odpowiednie dla mnie mieszkanie, po czym przeprowadzila mnie przez wszystkie formalnosci zwiazane z zakupem. Tak wiec z czystym sumieniem polecam kazdemu Biuro Nieruchomości Tur https://tur-nieruchomosci.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Bardzo dużo zależy od Waszego podejścia do tematu. Ludzie często mają problemy z wynajęciem mieszkań, bo nie potrafią dobrze przedstawić danego lokalu. Właśnie dlatego tak istotna jest odpowiednia fotografia wnętrz. Myślę, że śmiało możecie postawić na odpowiednie podejście do tego tematu, sami sprawdźcie.
Powrót do góry
milen
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Poznań to zdecydowanie polecam http://ptaknieruchomosci.pl/ . Pomoc, jaką mi zaoferowali nie da się niczym zastąpić. Bardzo sprawne i fachowe podejście, zgodne z moimi oczekiwaniami. Znalezienie mieszkania z ich pomocą okazało się błahostką!
Powrót do góry
promyk
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro nieruchomości http://swiatnieruchomosci.stargard.pl oferuje domy i mieszkania na sprzedaż w rejonie Stargard Szczeciński, Choszczno i okolicach. Mogą być twoim doradcą, którzy umiejętnie pokierują Cię na każdym etapie porozumienia – począwszy od zawiłości prawnych, poprzez dogłębną analizę słabych i mocnych stron nieruchomości, kończąc na wszelkich negocjacjach, dokumentacji czy sposobach pozyskiwania środków.
Powrót do góry
jannn5
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2020 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro sprzedaży nieruchomości Place4You to zespół doświadczonych sprzedawców. Sprzedaż mieszkania to niełatwa sprawa, ale dzięki pomocy http://www.place4you.pl to może być szybka sprawa bez potrzeby angażowania swojego prywatnego czasu.
Powrót do góry
oms100
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, zdjęcia są czasem byle jakie, a mieszkanie nieposprzątane- a można jakoś lepiej udekorować do fotografii w ogłoszeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robyn
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A lepiej przez agencję sprzedawać czy próbować na własną rękę?
Powrót do góry
Tymon_323
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agencja nieruchomości, która spełnia wszystkie kryteria tej odpowiedniej i najbardziej zaufanej to ABC-DOM z Krakowa. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z innymi firmami. Sam korzystałem z ich usług i szczerze mogę polecić!
Powrót do góry
asia60
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie mogę polecic dewelopera kreator dom Smile Bardzo fajna miejscówka i konkretne miejsce jezeli chodzi o zakup wymarzonego mieszkania na peryferiach miasta Warszawy.
Powrót do góry
bogo18
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei nieruchomości przeglądam wyłącznie w jednej ofercie - arkada8.pl . Od dawna mam gwarancję, iż wszystko znajdę tam po dobrych cenach i w znakomitych lokalizacjach - w końcu o to chodzi!
Powrót do góry
morella1
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego czy będziecie chcieli zainwestować w budynki należące do Wspólnot Mieszkaniowych, czy w konkretniejsze osiedla przyda wam się pomoc ze strony http://status.pl/oferta/zarzadzanie-i-administracja-nieruchomoscia/ . U nich administracja budynków warszawa przebiega sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Wszystkim się zajmą o co poprosicie w kierunku zarządzania nieruchomościami.
Powrót do góry
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my z polecenia bliskich znajomych trafiliśmy właśnie na abc dom i jesteśmy z tego biura bardzo zadowoleni. Warto się kierować poleceniami.
Powrót do góry
magnolie12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też korzystaliśmy z biura abc dom i jesteśmy bardzo zadowoleni z obrotu spraw, bo zgrabnie wszystko poszło. Jest to spore odciążenie dla szukających na pewno.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: